Deku   2017. 07. 25.

A készítők vettek némi fárasztó angol humort és ezt hozzá csapták a zombis témához. Eszméletlenül ütős történetet hoztak ki belőle, Simon Pegg és Nick Frost mocskosul jó párosítás.

GedyPapa   2017. 03. 07.

Az egyik legjobb, ha nem a legjobb horrorvígjáték, amit valaha láttam. Elkapta a paródia olyan oldalát, amely szerethetővé teszi a néző számára. Nem tolakodik bele az arcokba, hogy "látod ez vicces", hanem önkétlenül felnevetsz, mert amit látsz az valóban humoros!

dailyfilmsan   2018. 02. 09.

Szeretem Simon Pegg-et, nagyon jól tud alkalmazkodni minden szerephez. Ez a film ami kifigurázza a zombi apokalipszist is megmutatja hogy a humor mellett ami dől belőle jó színész. Elsőre gagyinak tűnhet a film de ha a tartalom mögé néz az ember és a kameramozgásokat figyeli, feltűnhet neki hogy ez nem egy Z kategóriás film. :D Ugyan azok a kameramozgások és ugyan azok a beállítások mint egy komoly zombis filmben. Nagyon jól szórakoztam miközben néztem nem éreztem erőltetettnek.

Dodi   2015. 06. 08.

Zseniális alkotás, már értem miért emlegették sokan és sokszor, nagyon eredeti dolgok vannak benne, és nem sablonos marhaságok, épp ezért volt vicces. Remek kikapcsolódás ez a film, aki szereti a horror-vígjátékokat.

Lamboh   2017. 10. 14.

Pár hete láttam a youtubeon, és nem mondom, hogy annyira jónak tartom, mint ahogy azt sokan mondják, viszont kár lett volna kihagyni. A brit humor sajnos nem az én világom...

Penelope Wilton
Penelope Wilton
Lucy Davis

A filmben összesen 60 halál van.

(Norbi)

A Coldplay frontembere Chris Martin zombiként szerepel a filmben.

(Archívum)

A film a Cornetto-trilógia része. A trilógia három filmje a 2004-es Haláli hullák hajnala, a 2007-es Vaskabátok, és a 2013-as Világvége. Mindhárom filmben megjelenik a Cornetto tölcséres jégkrém, a Haláli hullák hajnalában a piros színű, a film véres jelenetei miatt.

(SethFranco)