Az 1000 halott háza 2. - A sátán bosszúja (2005)

The Devil's Rejects

Sabnock Sanatory   2021. 08. 01.

Rob, megint mit csináltál?

Azt hiszem, kétfajta ember van, vagyis inkább három az a kettő. Az egyik, aki szereti Rob Zombie munkásságát, van az a típus, aki nem, és van a Föld kb 99 százaléka, aki azt sem tudja, hogy ki fia borja ez a Zombie uraság. Na így tiszta, hogy ezt meg... teljes kritika»

BoBamburg   2020. 03. 22.

Az első rész színvonalát nem üti meg, de egy korrekt folytatás. Habár a bohóc nyelvezete (magyar szinkronban legalábbis) sokkal visszafogottabb, ami nekem nagy érvágás volt. Rob Zombie fanoknak kötelező, akik bízták az első részt, azoknak meg ajánlott darab.

JamesBont   2016. 06. 12.

Világos, hogy ez egy paródia, szerintem nem kell annyira komolyan venni. Persze nem a legjobb ebben a kategóriában, de azért a horrorkedvelők el tudnak röhögni rajta, ha nem akadnak le annál, hogy mennyire rossz horrorfilm. Merthogy nem az, hanem egy paródia.

petera050   2016. 04. 30.

Nagyon gyenge volt, már-már nevetséges. Ilyen az összes Rob Zombie film, giccses, sablonos, komolyan vehetetlen, ami teljes mértékben panelekből van összerakva. Aki először lát horrorfilmet, annak lehet, hogy tetszik, de engem nem győzött meg.

Mintegy 100 digitális effektet tartalmazó felvétel látható a filmben.

(kázsé)

A kék furgon rendszámtábláján az "AKU" azt jelenti japánul, "gonosz".

(kázsé)

Megnyerte a 2006-os Scream Awards legjobb horrorfilmért járó díját.

(kázsé)

Natasha Lyonne játszotta volna eredetileg Candyt.

(kázsé)

Az egyik jelentben látható Lugosi Béla a TV-ben Edward D. Wood Jr. egyik filmjében.