Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

A texasi láncfűrészes (2003)

The Texas Chainsaw Massacre

freeman   2020. 02. 05.

Király film

Laca//Ho/rr/oR//   2019. 06. 08.

Egy jól sikerült Remake, ami megmutatta Bőrpofa valódi énjét!

Emlékszem, mikor először volt részem megtekinteni ezt az alkotás és igaz, hogy csak gyerekszemmel láttam, de egyből a kedvenceim közé ugrott a slasher karaktereket tekintve. Arról nem beszélve, hogy a 2018-as Halloween című horrorfilm után, ami a 78-... teljes kritika»

Filmbarbár   2018. 12. 24.

Számomra ez a film az eredeti egy kissé lélektelen utánérzése, "koppintása", némileg a mai igényekhez alakítva. A remake-eknek szerintem akkor van értelmük, ha tudnak újat mondani az eredeti műhöz képest. Úgy gondolom, ez nem igazán mondott újat, tis... több»

Deku   2017. 11. 20.

Nem sok újdonságot és nem is túl sok izgalmat adott eme filmecske. Inkább közepes szintet hoz ez a film. Bár azt elismerem, hogy sok jót nem éreztem és így nem a legjobb.

BoBamburg   2018. 03. 01.

A '74-es eredeti verzió után a legjobb Texcasi láncfűrészes film. Zseniális atmoszféra, kellően nyomasztó helyek és karakterek és fasza operatőri munka. Olyan amilyennek egy horrornak lennie kell. Na meg hát Jessica Biel

Sabnock Sanatory   2018. 08. 25.

Pörög,és félelmet kelt. Mégsem lesz a kedvenc filmem...olyan tucatfilm féle szaga van. Nem rossz, és Jessica Biel jól játszik benne... Horror, hiszen minden eleme megtalálható a filmben, de nem lesz kedvenc.

harnas1207   2018. 11. 29.

Erőszak horror a javából. A hangulat nagyon nyomasztó. nekem ez a "Texasi láncfűrészes film" tetszett a legjobban.

Andrew Bryniarski a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.

Jessica Biel a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

Az eredeti történethez képest több nagy vázoltatás is történt. Egyrészt a család kannibalizmusát nem mutatják nyíltan, másrészt a család héttagú, a nagypapát kihagyták a filmből.

(ps)

Ukrajnában betiltották a filmet.

(ps)

Az eredeti tervek szerint a stoppos lány 15 év körüli lett volna.

(ps)

Pepper az egyetlen aki nem is látta a Hewitt-házat.

(ps)

Egy kihagyott jelenetben fény derült volna arra, hogy Erin állapotos.

(ps)

A stoppos lány szerepére Evan Rachel Wood neve is szóba került.