A texasi láncfűrészes (2003)

The Texas Chainsaw Massacre

Kóborló   2022. 03. 07.

legújabb vélemény a nap véleménye

Bőrpofa visszatér

Az 1994-ben bemutatott negyedik texasi láncfűrészes film után, sokáig úgy gondoltam, hogy a Tobe Hooper (1943-2017) által megteremtett Bőrpofának leáldozott, hisz ez a széria volt az, ami az első 1974-ben bemutatott rész után, elképesztő minőségbeli ... teljes kritika»

Sabnock Sanatory   2018. 08. 25.

Pörög,és félelmet kelt. Mégsem lesz a kedvenc filmem...olyan tucatfilm féle szaga van. Nem rossz, és Jessica Biel jól játszik benne... Horror, hiszen minden eleme megtalálható a filmben, de nem lesz kedvenc.

BoBamburg   2018. 03. 01.

A '74-es eredeti verzió után a legjobb Texcasi láncfűrészes film. Zseniális atmoszféra, kellően nyomasztó helyek és karakterek és fasza operatőri munka. Olyan amilyennek egy horrornak lennie kell. Na meg hát Jessica Biel

Filmbarbár   2018. 12. 24.

Számomra ez a film az eredeti egy kissé lélektelen utánérzése, "koppintása", némileg a mai igényekhez alakítva. A remake-eknek szerintem akkor van értelmük, ha tudnak újat mondani az eredeti műhöz képest. Úgy gondolom, ez nem igazán mondott újat, tis... több»

Laca//Ho/rr/oR//   2019. 06. 08.

Egy jól sikerült Remake, ami megmutatta Bőrpofa valódi énjét!

Emlékszem, mikor először volt részem megtekinteni ezt az alkotás és igaz, hogy csak gyerekszemmel láttam, de egyből a kedvenceim közé ugrott a slasher karaktereket tekintve. Arról nem beszélve, hogy a 2018-as Halloween című horrorfilm után, ami a 78-... teljes kritika»

harnas1207   2018. 11. 29.

Erőszak horror a javából. A hangulat nagyon nyomasztó. nekem ez a "Texasi láncfűrészes film" tetszett a legjobban.

smith   2015. 06. 15.

Méltó remakeje az elődnek. Fiatalos, félelmetes, véres. Jessica Biel miatt pedig jár a plusz pont, bár lehet, hogy elfogult vagyok vele kapcsolatban! Reális az imdb pont is. A jobb horrorok közé sorolnám.

A film felvételeit 2002. júliusa és 2002. szeptember közt rögzítették.

(Kóborló )

A film rendezőjének, Marcus Nispel-nek ez volt az első nagyjátékfilmes rendezése.

(Kóborló )

Erin karakterének castingolása kapcsán felmerült Kirsten Dunst, Katie Holmes és Jessica Alba neve is.

(Kóborló )

Mikor még csupán a tervezési fázisban volt a film, akkor még úgy volt, hogy Marilyn Manson lesz majd a film zeneszerzője.

(Kóborló )

Dolph Lundgrent-et felkeresték Bőrpofa szerepével kapcsolatban, de végül a színész nem vállalta a megbízást.