A texasi láncfűrészes gyilkos visszatér (1994)

The Return of the Texas Chainsaw Massacre

A texasi láncfűrészes gyilkos visszatér

Filmbarbár   2018. 12. 23.

Érthetetle, kusza, semmitmondó film, aminek semmi köze sincs a láncfűrészesékhez. Nem is nevezném horrornak, inkább valami aberrált agyszüleménynek. Talán a tinihorrorok viszonylagos sikerét akarták meglovagolni, nem tudom, de mintha ez a film is önm... több»

BoBamburg   2018. 02. 17.

Meglepően jó film, sőt a folytatások közül szerintem ez volt a legjobb. Valóban nincs sok köze az eredetihez, de hangulatát tekintve elég jó lett. Na meg Matther McConaughey és Renée Zellweger legjobb alakítása (habár egyikük se a kedvenc színészem, de ebbe a filmbe elég jól hozzák amit kell).

Syracuse   2015. 05. 14.

Legrosszabb Texas Chainsaw film evör, amin még Renée Zellweger és Matthew McConaughey sem sokat javít. Miattuk azért kap két csillagot. A bőrmaszkokon kívül semmi köze a széria többi epizódjához.

somi   2015. 11. 22.

A film összbevétele 141 626 dollár volt (imdb.com).

René Zellweger visszaemlékezései szerint a forgatás izgalmas és veszélyes volt, és nem tudta megmondani, hogy bármi legális volt-e, ami ott történt.

(Filmbarbár )

A befejező kórházi jelenetben az eredeti film három szereplője is feltűnik.

(Filmbarbár )