Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Kóborló   2020. 03. 31.

legújabb vélemény a nap véleménye

Bőséges humorral töltve

Az 1988-ban bemutatott, Gyerekjáték című film nem kevés átalakuláson ment keresztül röpke tíz év alatt az eddigi négy rész során. Míg az első részt jómagam inkább a horror kategóriába sorolnám, addig a második és a harmadik résznél is megpróbálta megtartani a horror alapjait, de egyre több fekete humorral töltötték fel egyes jeleneteit, amik nem minden esetben voltak annyira működőképesek. Sőt, az 1991-ben bemutatott Gyerekjáték harmadik részénél a humort is erőltetettnek éreztem sok esetben, de egy átlagos folytatásnak még így is beillett. A négy év alatt elkészített három Gyerekjáték rész egyre jobban süllyedt egyfajta középszerűségbe, ezért a harmadik rész után kisebb pihenőre helyezték ... több»

NGN   2020. 01. 17.

Komolytalanná lett téve a sorozat, kezd már inkább valami horror-paródiára hasonlítani. Vagy önmaga paródiájává válni. Nem is tudom, egynek elmegy, de vicc az egész.

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Már nem tudtak mit kitalálni a készítők ezért behoztak egy romantikus' szálat a történetbe ami nekem nagyon nem illik oda. Jobbra számította, gyenge történet.

BoBamburg   2017. 12. 24.

Az egyik (sőt, talán a ) legjobb része a szériának. 100% fun, gyilkolászás és jó humor. Ilyennek kell lennie egy 90-es slashernek. Tökéletes kikapcsolódás.

Bizsu82   2020. 02. 17.

Inkább vicces volt a film mint félelmetes. Nekem bejött, jól szórakoztam rajta. A műfaj kedvelőinek szerintem tetszeni fog. Pörgős, nem sablonos film.

Ez a rész volt a kedvence Brad Dourifnak, aki az összes részben Chucky hangját szolgáltatta.

(Kóborló )

A filmben számtalan utalás található olyan ismert horrorfilmre, mint az 1978-as Halloween, az 1980-as Péntek 13., az 1987-es Hellraiser, az 1974-es A texasi láncfűrészes mészárlás, vagy az 1973-as Az ördögűző, és még sok más.

(Kóborló )

Jesse furgonja egy 1985-ös GMC Vandura volt.