Chucky menyasszonya (1998)

Bride of Chucky

Sabnock Sanatory   2020. 09. 04.

Oké,csak azt nem értem,ez milyen besorolású film?Vígjáték?Black comedy?Horror?Netalán dramedy?Szerintem egy óriási nagy sületlenség.Unom már a műanyag babák invázióját,hát nincsen értelmesebb téma?Legalább Jennifer Tilly idomai rendben vannak.

Kóborló   2020. 03. 31.

Bőséges humorral töltve

Az 1988-ban bemutatott, Gyerekjáték című film nem kevés átalakuláson ment keresztül röpke tíz év alatt az eddigi négy rész során. Míg az első részt jómagam inkább a horror kategóriába sorolnám, addig a második és a harmadik résznél is megpróbálta meg... teljes kritika»

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Már nem tudtak mit kitalálni a készítők ezért behoztak egy romantikus' szálat a történetbe ami nekem nagyon nem illik oda. Jobbra számította, gyenge történet.

BoBamburg   2017. 12. 24.

Az egyik (sőt, talán a ) legjobb része a szériának. 100% fun, gyilkolászás és jó humor. Ilyennek kell lennie egy 90-es slashernek. Tökéletes kikapcsolódás.

Bizsu82   2020. 02. 17.

Inkább vicces volt a film mint félelmetes. Nekem bejött, jól szórakoztam rajta. A műfaj kedvelőinek szerintem tetszeni fog. Pörgős, nem sablonos film.

Owotonor   2020. 02. 08.

A virgonc kicsi pár közös, aberrált élvezkedése, agressziójuknak vérontó hajlamú kiéléséből kifolyólag, a légyottok, és fekete humorba öntött mivolta miatt, simán megérte hét év után újranézni. De az egyik legszebb momentuma mikor Tiffany a szöszi ba... több»

Balint   2016. 02. 13.

Az egyik kedvenc slaser-em, nem csak Gyerekjáték rész, mert már az elején utalnak benne a Freddy vs Jason-re is, a rendőrségi raktárban, utána pedig az egyik legjobb kezdést nézhetjük meg remek zenék kíséretében ;)

Ez a rész volt a kedvence Brad Dourifnak, aki az összes részben Chucky hangját szolgáltatta.

(Kóborló )

A filmben számtalan utalás található olyan ismert horrorfilmre, mint az 1978-as Halloween, az 1980-as Péntek 13., az 1987-es Hellraiser, az 1974-es A texasi láncfűrészes mészárlás, vagy az 1973-as Az ördögűző, és még sok más.

(Kóborló )

Jesse furgonja egy 1985-ös GMC Vandura volt.

(Kóborló )

Az összes Gyerekjáték film közül ennek a résznek volt a legmagasabb az előállítási költsége a maga 25 millió dollárjával, de ez a rész termelte a legmagasabb bevételt is a közel 50 millió dollárjával.

(Kóborló )

Ettől a résztől kezdve minden folytatás címében szerepelt a gyilkos baba, Chucky neve.