Chucky ivadéka

Chucky ivadéka

Seed of Chucky
JRD

Miután a film előző részében a gyilkos baba, Chucky rálelt szerelmére, Tiffanyra (Jennifer Tilly) eljött az idő ivadéka számára, aki azonban megveti az erőszakot. Vajon a véreskezű felmenői rá tudják venni gyermeküket, hogy folytassa a hagyományt?

(hp)

Rendező: Don Mancini
Író: Don Mancini
Forgatókönyvíró: Don Mancini
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Románia
Premier (HU): 2005.08.24.
Több

2022.09.02 JRD

Annyira idióta film, annyira horror-vígjáték, hogy csak na. Chucky gyermeke, mint az erőszakot megvető jófiú. Csúcs! Hiába... van amikor az alma rohadt messze esik a fájától. Vagy még sem? Nézd meg és megtudod! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2020.04.11 Kóborló

Családegyesítés

Az 1998-ban bemutatott Chucky menyasszonyával a Gyerekjáték-szériát erőteljesen eltolták a humor irányába, így némiképp kevesebb horrorelemet kaptunk, mint a széria első három résznél, de a stílusváltás sikeres volt. Talán az első Gyerekjáték-film ut... Teljes kritika

2016.02.13 Balint

Engem a Rémálom 5-re emlékeztetett ezzel a film a filmben kombinációval, de remekül utal vissza a klasszikus Universal filmekre, és nagyon hangulatos lett a végén a stáblista is ;)

2017.12.30 BoBamburg

Előző részeknél kicsit gyengébb lett (habár szerintem eddig a harmadik rész volt a leggyengébb), de vállalható darab.

2021.06.27 Kósa Bence

Ez egy bűnös élvezet. Nyilván nem egy filmremek, de egy szórakoztató horror-vígjáték. Chucky beszólásai a legjobbak.

A 2019-ben mozikba küldött Gyerekjáték remake előtt ez volt az utolsó rész, amit a mozikban is bemutattak.Szerző: Kóborló

A film egyes jeleneteivel olyan klasszikus filmek előtt tiszteleg, mint az 1960-as Psycho, vagy az 1980-as Ragyogás.Szerző: Kóborló

A film készítői felvették a kapcsolatot az első Gyerekjáték detektívét alakító Chris Sarandonnal, hogy szerepeljen ebben a részben. Végül ezt a felkérést a színész nem tudta vállalni egyéb tévés elfoglaltságai miatt.Szerző: Kóborló

Quentine Tarantinonak felajánlották azt a szerepet, amit végül a filmben Redman játszott el.Szerző: Kóborló