Chucky kultusza (2017)

Cult of Chucky

Kóborló   2020. 04. 17.

Akárhova nézek, Chucky terem

Az 1988-ban útjára indított Gyerekjáték-széria rengeteg felejthetetlen pillanattal örvendeztette meg a horrorszerető nézők szívét, majd idővel a horrorkomédiák szerelmeseit is. A közel harminc év alatt hét rész látott napvilágot ebből a szériából, íg... teljes kritika»

Artemisia   2018. 02. 22.

Hatásos horror. Ideális helyszín volt az elmegyógyintézet, a bezártság növelte a nyomasztó hangulatot. A gyilkosságok is hatásosan lettek kidolgozva, jól sikerült rész.

BoBamburg   2018. 01. 14.

Na ez az a rész, ami kár a belefektetett energiáért és pénzért. Unalmas, béna. Chucky ivadéka után hagyni kellett volna már az egészet inkább, nem erőltetni a további részeket. Szupermodern diliházon amúgy is besokalltam.

Indkgo   2018. 09. 22.

Haha ????imádom ahogy megvannak csinálva a babák. Édes kis történet volt, eléggé tetszett. A végét én nem így írtam volna meg, de így is hatásos volt.

Ezt a részt sem mutatták be mozikban, egyből dvd és blu-ray megjelenésre készítették.

(Kóborló )

Ali Tataryn színésznő, aki a filmben Ashley nővér karakterét alakítja, feltűnt az előző, 2013-as, Chucky átka című részben egy rövid jelenet erejéig.

(Kóborló )

A film írója és rendezője, Don Mancini a filmbéli Carlos karakterét egy barátjáról mintázta.

(Kóborló )

A harmadik Gyerekjáték (1991) rész után tér vissza a szériához Andy Barclay karaktere mint fontosabb szereplő.

(Kóborló )

A filmet a kanadai Monitoba, Winnipegben vették fel.