Chucky kultusza

Chucky kultusza

Cult of Chucky

Fiona Dourif

Nica Pierce elmegyógyintézetbe kerül, még őt magát is sikerül meggyőzni, hogy ő végzett a családjával, nem pedig Chucky. Egy napon új pszichoterápiás módszert kezdenek alkalmazni az intézményben, amely során előkerül egy ártatlan, mosolygós baba. Ezzel egyidőben szörnyű gyilkosság… Több

Rendező: Don Mancini
Író: Don Mancini
Forgatókönyvíró: Don Mancini
Premier: 2017.08.24. | Netflix (2023.07.04.)

2023.12.17 SzimikeésBéci

A helyszín választása nagyon jó ötletnek látszott, így nagy örömmel ültünk le megnézni a sokak által ismert (gyerekkori mumus) újabb történetét. Sajnos csalódás volt számunkra ez a rész.

2018.02.22 Artemisia

Hatásos horror. Ideális helyszín volt az elmegyógyintézet, a bezártság növelte a nyomasztó hangulatot. A gyilkosságok is hatásosan lettek kidolgozva, jól sikerült rész.

2018.01.14 BoBamburg

Na ez az a rész, ami kár a belefektetett energiáért és pénzért. Unalmas, béna. Chucky ivadéka után hagyni kellett volna már az egészet inkább, nem erőltetni a további részeket. Szupermodern diliházon amúgy is besokalltam.

2020.04.17 Kóborló

Akárhova nézek, Chucky terem

Az 1988-ban útjára indított Gyerekjáték-széria rengeteg felejthetetlen pillanattal örvendeztette meg a horrorszerető nézők szívét, majd idővel a horrorkomédiák szerelmeseit is. A közel harminc év alatt hét rész látott napvilágot ebből a szériából, íg... Teljes kritika

2018.09.22 Indkgo

Haha ????imádom ahogy megvannak csinálva a babák. Édes kis történet volt, eléggé tetszett. A végét én nem így írtam volna meg, de így is hatásos volt.

Ezt a részt sem mutatták be mozikban, egyből dvd és blu-ray megjelenésre készítették.Szerző: Kóborló

Ali Tataryn színésznő, aki a filmben Ashley nővér karakterét alakítja, feltűnt az előző, 2013-as, Chucky átka című részben egy rövid jelenet erejéig.Szerző: Kóborló

A film írója és rendezője, Don Mancini a filmbéli Carlos karakterét egy barátjáról mintázta.Szerző: Kóborló

A harmadik Gyerekjáték (1991) rész után tér vissza a szériához Andy Barclay karaktere mint fontosabb szereplő.Szerző: Kóborló

A filmet a kanadai Monitoba, Winnipegben vették fel.Szerző: Kóborló

(2018. 01. 08.)
Ha nem lenne a filmben a már megint iszonyúan jól játszó Fiona Dourif (igen, ő a Chucky hangját adó, legendás Brad Dourif lánya), plusz nem láthatnék praktikus trükkökkel jól megvalósított vérengzéseket, borzalmasan csalódott lettem volna a Chucky kultusza legvégén. Így csak közepesen voltam csalódott...
6/10 Több

(2018. 11. 28.)
Cult of Chucky (2017)
"Nem tudom, amúgy mit várok egy olyan horrorfilmtől, amelynek gyilkos hőse egy játékbaba. Valójában, már gyerekként sem volt a szívem csücske a történet és ha elalszom az olyan grandiózus mozikon, mint a robot-autós Transformers, akkor az életre kelt játékbaba biztosan nem fog felpezsdíteni." Több