Fruzsina Sinka   2018. 04. 22.

Imádom ezt a filmet. Mókás , izgalmas, jó szinészekkel.Tavaly nyáron láttam , nyári délutáni filmnek tökéletes.

dosty   2015. 10. 23.

A Szöktetés a pokolból-ban minden megvan, hogy kultikus filmmé váljon, és szerintem erre a sorsra is fog jutni. Ezzel mindent elmondtam. Ajánlott!

skyman   2016. 07. 18.

Azért hanyatt nem vágtam magam tőle, de mivel nem túl erős mostanában a mezőny a horrorvígjátékok terén, ezért kb tudott szórakoztatni.

tamas84   2016. 03. 08.

Eléggé összelopkodták a dolgokat ebben a filmben, de szerencsére minőségi alapanyagokból dolgoztak. Ehhez hozzájön a tehetséges színészgárda, és meg is van az év egyik legüdítőbb vígjátéka.

Ez a mozi tökéletes szórakozás egy borongós hétfői estén, amikor igazából csak arra vágyik az ember, hogy a szokásos hét eleji 'depresszióját" kikúrálja egy habkönnyű élményt nyújtó, pörgős alkotással. Én őszinte szeretettel várom a második részt. több»

Alig egy hete - vagy kettő - már lezavartam egy Final Girl című filmet és habár a cím erős belső utalás volt a slasher filmeknél megszokott, utolsó lány effektusra, sajnos az irónia abban a moziban ennyivel - a cím - ki is merült. Semmi kikacsintás, semmi gyilkos poén. több»