Fehér isten

Szokták mondani, hogy az ember legjobb barátja a kutya, de azt is, hogy a kutya csak olyan, amilyenre nevelik. Budapesten az egyik legújabb rendelet szerint össze kell írni az összes keverék kutyát, a korcsokat, melyek után súlyos adót kell fizetniük gazdáiknak. Dániel nem szeretne adót fizetni az… Több

Ország: Németország, Svédország, Magyarország
Premier (HU): 2014.06.12. | Filmio (2024.01.25.)

2020.09.24 Bri1986

Magam részéről nagyon szeretem a kutyákat,nekem teljesen megrázó volt,azzal egyetértek a hozzászólókkal hogy a szinészi játék az nulla,de a kutyás jelenetek,főleg Hágené nagyon kidolgozott volt,hiteles,és egyben megható,szomorú!Kegyetlen az ember és ... Több

Nem nyerte el a tetszésemet, unalmas, lapos, klisés, és vontatott volt, a képi világa nem tetszett. A színészek is rosszul játszottak. Nem ajánlott kategória. Nekem abszolúte nem jött be.

2017.04.10 indingo

Untam. Nagyon untam. A történet hagy kívánni valót maga után. Értelmetlen volt az egész . Kár volt érte pénzt pocsékolni. A színészek játéka minősíthetetlen.

2017.12.09 Deku

Mint utólag kiderült igazi balgaság az egész film az elejétől kezdve. Fenntartásokkal kezeltem a filmet az elején de kiderült, hogy ezt feleslegesen tettem. Néhány pillanata egészen megindító tud lenni, zseniális és remek film.

2017.11.01 Bazzzsi

Úgy volt beharangozva, hogy egy nagyon különleges film készült. Biztos keresni kell benne az átvitt értelmeket, de számomra egy katyvasz az egész film.

A film összbevétele 581 904 dollár volt (imdb.com).

Az Usa-ban a rendszerváltás óta ez a film gyűjtötte össze az eddig legtöbb pénzt , megelőzve az eddigi rekordert, a Kontrollt.Szerző: kissjanos21

Mekado Murphy a The New York Times kritikusa a hatásos és élethű nyitóképsorokat emeli ki, valamint a Teresa Miller-rel készített interjúból idéz, aki a kutyák trénere volt.Szerző: kissjanos21

Az Un Certain Regard kategória megnyerése után a legjobb kutya alakításért járó Palm Dog-díjat is bezsebelik.Hagent egy ikerpár alakítja, Body és Luke, nekik köszönhető az elnyert díj.Szerző: kissjanos21

A 2014-es Cannesi Filmfesztivál után Magyarország, a 2015-ös Oscar-díj legjobb idegen nyelvű film kategóriájában jelöli.Szerző: kissjanos21

(2015. 06. 08.)
Corn and SOda: Fehér Isten