Fehér zaj 2: A fény

Fehér zaj 2: A fény

White Noise 2: The Light
Videók

Abe Dale családját lemészárolják, őt pedig a halál torkából hozzák vissza az orvosok. Egy idő után azonban rájön, hogy megváltozott és képes meglátni a hamarosan meghaló embereket. Mikor azonban megpróbálja megmenteni őket, rá kell, hogy döbbenjen, hogy nem lehet bűntetlenül beavatkozni az élet és halál rendjébe.

Rendező: Patrick Lussier
Író: Matt Venne
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2007.01.05.

Fehér zaj  (2005)

2023.06.26 Mr Franklyn

Fehér zaj 2

Hát, én még csak most néztem meg a filmet. Eléggé későn. Bevallom őszintén, hogy a sok negatív kritika miatt történt így. De nincs ezzel a filmmel az égvilágon semmi baj. Nem kell minden, ezzel a témával kapcsolatos filmeknek halálra rémítenie a polgárt. Semmi köze az első részhez. Önálló részeként amúgy is sokkal jobban megállja a helyét. De ha ragaszkodunk hozzá, hogy ez egy második rész, akkor az elsőtől sokkal jobb . Eléggé pörgős, kellemesen adagolva (medium) az izgalmakat. Én nem bántam meg, hogy esélyt adtam neki. Jó szórakozás volt.

2018.01.26 respect the movies

Szerintem egész jó film lett! Már az első Fehér zaj című filmnek is számomra a legerősebb pontja a történetben rejlő fantázia volt, addig a folytatásában szerintem erre még rátettek pár lapáttal a készítők! Ez a rész sokkal kevésbé akar horror lenni ... Több

2015.02.18 Norcsi59

Szerintem nagyon jó, egyedi a sztori , érdekes. Izgalmas, igazi jó film kategóriájában. Az első rész és ez is tetszett, nem az a sablonos horror, hanem tényleg jobb az alapötlet.

Míg az első rész sokkal inkább volt anyagilag sikeres (közel 100 millió dollárt termelt) mégis annak idején a kritikusok nagyon szétszedték a filmet! A második rész viszont elég jó kritikai fogadtatást kapott, viszont anyagilag elég sikertelen lett!Szerző: respect the movies

A film költségvetése közel 10 millió dollár volt! Szerző: respect the movies