
Vélemények (3)
Hát, én még csak most néztem meg a filmet. Eléggé későn. Bevallom őszintén, hogy a sok negatív kritika miatt történt így. De nincs ezzel a filmmel az égvilágon semmi baj. Nem kell minden, ezzel a témával kapcsolatos filmeknek halálra rémítenie a polg... Több
Szerintem egész jó film lett! Már az első Fehér zaj című filmnek is számomra a legerősebb pontja a történetben rejlő fantázia volt, addig a folytatásában szerintem erre még rátettek pár lapáttal a készítők! Ez a rész sokkal kevésbé akar horror lenni ... Több