Közösség

Vélemény:

 

72 Fehér zaj 2: A fény

(2007)

Fehér zaj 2: A fény

 
respect the movies   2018.01.26 10:05
0

Szerintem egész jó film lett! Már az első Fehér zaj című filmnek is számomra a legerősebb pontja a történetben rejlő fantázia volt, addig a folytatásában szerintem erre még rátettek pár lapáttal a készítők! Ez a rész sokkal kevésbé akar horror lenni mint az elődje (és bevallom, hogy ez kimondottan jól is áll neki) mert ebben a részben sokkal jobban érvényesülnek azok a dolgok, ami miatt élvezhetőbb is mint az elődje! Az első ilyen dolog, hogy itt a történet drámai oldala, végig megmarad és nem tűnik el mint az első Fehér zajban egy idő után! Aztán a másik dolog ami nekem kimondottan tetszett, hogy bele tudtak még vinni az amúgy sem épp unalmas történetbe, még egy extra tartalmat, ezzel még érdekesebbé tették a film háttértörténetét! A színészek kevésbé voltak ismertek, de ettől még igazán korrekt alakításokat láthatunk tőlük! A film nem az ijesztgetésre épít, persze azért van egy két ilyen jelenet is benne, sokkal inkább a hangulattal akarja a néző figyelmét fent tartani (és azt kell hogy mondjam ez sikerül is neki)!