Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Joe Anderson
Juno Temple
Max Minghella

elekm90   2021. 08. 08.

Én ezt a 3 csillag ellenére is bátran tudom ajánlani, 3 és felet adnék rá, viszont a 4 csillagot nem tudom megadni. Ami tetszett: a kisvárosi miliő és az ennek is köszönhető egyedi hangulat és a főszereplő (Ig) karaktere. Ami nem tetszett, az az, ami... több»

indingo   2016. 02. 18.

Érdekes film. Különlegességét az adja, hogy azt hiszed, hogy egy kisvárosi történet lesz és utána olyan valami történik ami nem odaillő, de abszolút nem zavaró. Talán nem is láttam még hasonló filmet. Tetszett.

Orosz István   2016. 05. 28.

Nekem nagyon tetszett,nagyon jó volt a története is. Nagyon jó csavarok voltak benne. Az is nagyon tetszett,hogy a szarvak erejét használva kezd el nyomozni. Minden jó volt lazán megéri az 5/5 pontot. Mindenkinek ajánlani tudom. Könyvbe is belekezdtem a film sikere láttán.

Berto49 Nézhetetlen  2017. 05. 30.

Nagyon egyedül vagyok ezen az oldalon a véleményemmel! A könyv elolvasása be volt tervezve, de a film után nem tettem ki magamat egy újabb megpróbáltatásnak. Úgy látszik a King palánta folytatja az apja fantasy vonalát, amit én ki nem állhatok. Szö... több»

Sabnock Sanatory   2020. 07. 16.

Szuper, látványos, megrázó és félelmetes. Kifejezetten jó misztikus thriller. Aja itt is csillogtatja képességeit, és Radcliffe megfelelő partner hozzá. A bosszúállás igen magas szintje. Csavaros kis mozi, nem hagyja hidegen a nézőt.

GedyPapa   2017. 04. 25.

Nagyon erős film a Szarvak. Kellett egy idő mire rávettem magam arra, hogy megnézzem, de nem kellett csalódnom. Joe Hill regényének hangulatát nagyon jól tudta hozni a film. A sötétségét és mély pszichológiai vetületét jól domborítja ki.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Eléggé szokatlan a története, olyan történések vannak benne, amire abszolút nem számít az ember. Kicsit pislog az elején utána hozzászokik a stílushoz.

A film összbevétele 3,9 millió USD.

(czerik)

Magyarországon a film kizárólag DVD-n jelent meg

(czerik)

Ahogyan a Harry Potter filmekben is, Daniel Radcliffe karaktere ebben a filmben is képes beszélni a kígyókkal.

Annak ellenére, hogy szerepük szerint középiskolában osztálytársak voltak, Michael Adamthwaite valójában 8 évvel idősebbDaniel Radcliffe-nél.

Amikor Kanadában forgattak, Daniel Radcliffe ivott a lakókocsijában található vízcsapból, mert nem tudta, hogy abban nem iható víz van, ugyanis azt fagyállóval keverték, hogy ne fagyjanak be a csapok. A színész 3 napig nagyon beteg volt emiatt.