indingo   2016. 02. 18.

Érdekes film. Különlegességét az adja, hogy azt hiszed, hogy egy kisvárosi történet lesz és utána olyan valami történik ami nem odaillő, de abszolút nem zavaró. Talán nem is láttam még hasonló filmet. Tetszett.

Orosz István   2016. 05. 28.

Nekem nagyon tetszett,nagyon jó volt a története is. Nagyon jó csavarok voltak benne. Az is nagyon tetszett,hogy a szarvak erejét használva kezd el nyomozni. Minden jó volt lazán megéri az 5/5 pontot. Mindenkinek ajánlani tudom. Könyvbe is belekezdtem a film sikere láttán.

GedyPapa   2017. 04. 25.

Nagyon erős film a Szarvak. Kellett egy idő mire rávettem magam arra, hogy megnézzem, de nem kellett csalódnom. Joe Hill regényének hangulatát nagyon jól tudta hozni a film. A sötétségét és mély pszichológiai vetületét jól domborítja ki.

Berto49 Nézhetetlen  2017. 05. 30.

Nagyon egyedül vagyok ezen az oldalon a véleményemmel! A könyv elolvasása be volt tervezve, de a film után nem tettem ki magamat egy újabb megpróbáltatásnak. Úgy látszik a King palánta folytatja az apja fantasy vonalát, amit én ki nem állhatok. Szörnyű film volt! Sokak kedveltje, Harry Potter és alakítója ha felnőve is ilyen ócskaságokban játszik, biztos, hogy továbbra sem lesz az én favoritom.

wintermat   2016. 08. 16.

Úgy kezdtem neki a filmnek, hogy Daniel Radcliffe számomra még mindig Harry Potter volt, de ennek a remek filmnek és a játékának köszönhetően a film végére ez teljesen megváltozott. Elég érdekes film, de éppen ez benne a jó.

Juno Temple
Max Minghella
Heather Graham
Joe Anderson
Juno Temple
Max Minghella
Daniel Radcliffe

A film összbevétele 3,9 millió USD.

(czerik )

Magyarországon a film kizárólag DVD-n jelent meg

(czerik )

Ahogyan a Harry Potter filmekben is, Daniel Radcliffe karaktere ebben a filmben is képes beszélni a kígyókkal.

(rbernadett )