Sötét folyosók (2018)

Down in a Dark Hall

Sabnock Sanatory   2020. 09. 03.

Ezt a gyenge filmet még maga Uma Thurman sem tudta megmenteni.Szétcsúszott produkció,gyenge történet,totális izgalom mentesség,sajnos szinte smmi nem működik,de leginkább a félelem faktorral adós a film.Rodrigo Cortes elbaltázta ezt a mozit.

ArpiHajdu és Réci   2019. 03. 09.

Az izgalmat is elnyelték a sötét folyosók

Egy horrorfilm (vagy inkább thrillerKE, a kicsinyítő képző ezúttal sem pozitívumot takar) a százszor ismételt sablonokkal, még a címe is arra a legalapvetőbb zsigeri félelemre utal, ami a sötétséghez kötődik. Főleg ha az ember lánya egy, a világtól e... teljes kritika»

indingo   2018. 10. 14.

A hangulata tetszett a filmnek, átjött, de a végére a története elég gyermeteg lett. Egyszer meg lehet nézni, de sokat ne várjon tőle az ember.

TomÁcs   2019. 12. 30.

Nekem tetszett a film. Amit az előzetes alapján lehet gondolni egy tini főszereplésével készült filmről, na ez pont olyan volt.

VvV   2018. 10. 28.

Én egy különleges é misztikus, rejtélyekkel teli történetre vágytam, de nem azt kaptam.

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Izgalmas filmnek ígérkezett, de sajnos ismét tévedtem. Rendkívül gyenge, ha horrorfilmként tekintünk rá. Egy két kicsit ijesztőbb jelenet van csak benne, de kb az sem viszi előre a történetet. A szereposztás viszont kifejezetten jól sikerült és a lát... több»

Bazzzsi   2019. 01. 10.

A goth beütése tetszett a filmnek, de a története nem volt az igazi. A csavar elmaradt.

Kirsty Mitchell
Rosie Day
Kirsty Mitchell
Jim Sturgeon
Rodrigo Cortés
Victoria Moroles

A film 6 672 535 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 4 705 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Sötét folyosók a rendező Rodrigo Cortés azon kevés filmje közé tartozik, melynek nem ő írta a forgatókönyvét.

A Sötét folyosók Lois Duncan azonos című regényének adaptációja.

A Sötét folyosók forgatása 2016. októberében kezdődött meg Barcelonában. A stáb négy hétig dolgozott a spanyol fővárosban, majd további két hetet forgattak a Kanári-szigeteken. A munkálatok 2016. decemberében értek véget.

A film a tengerentúlon 2018. augusztus 17-én debütált a mozikban, de ezzel egy időben a VOD-szolgáltatók kínálatából is elérhetővé vált.

A filmet vegyesen fogadták a kritikusok. A Sötét folyosó jelenleg 50 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon.

A legnagyobb probléma azonban a filmmel az, hogy egyszerűen sokszor elfelejt horrorként viselkedni, az ijesztgetés hol vásári vagy harmatgyenge vagy egyáltalán nincs is semmiféle feszültségkeltés csak rosszabbnál rosszabb dialógusok. A Nagy Sötét Titok hamar kitalálható, a karakterek pedig olyan gyorsan váltanak jellemet, mint egyszeri képviselő a választások után. több»

Senkit ne riasszon el a tény, hogy a Sötét folyosók producere az Alkonyat-sorozatért felelős Stephenie Meyer volt. több»

Uma Thurman rajongóinak – mindenki más hasonló témában nézze meg inkább a Woods-t, abban legalább van Bruce Campbell…vagy még egyszer az Élve Eltemetve-t. több»