Sötét folyosók (2018)

Down in a Dark Hall

Érdekességek: Sötét folyosók (2018)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

A film 6 672 535 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 4 705 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Sötét folyosók a rendező Rodrigo Cortés azon kevés filmje közé tartozik, melynek nem ő írta a forgatókönyvét.

A Sötét folyosók Lois Duncan azonos című regényének adaptációja.

A Sötét folyosók forgatása 2016. októberében kezdődött meg Barcelonában. A stáb négy hétig dolgozott a spanyol fővárosban, majd további két hetet forgattak a Kanári-szigeteken. A munkálatok 2016. decemberében értek véget.

A film a tengerentúlon 2018. augusztus 17-én debütált a mozikban, de ezzel egy időben a VOD-szolgáltatók kínálatából is elérhetővé vált.

A filmet vegyesen fogadták a kritikusok. A Sötét folyosó jelenleg 50 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon.