Fehér isten

Fehér isten

2020.09.24 Bri1986

Magam részéről nagyon szeretem a kutyákat,nekem teljesen megrázó volt,azzal egyetértek a hozzászólókkal hogy a szinészi játék az nulla,de a kutyás jelenetek,főleg Hágené nagyon kidolgozott volt,hiteles,és egyben megható,szomorú!Kegyetlen az ember és ... Több

Nem nyerte el a tetszésemet, unalmas, lapos, klisés, és vontatott volt, a képi világa nem tetszett. A színészek is rosszul játszottak. Nem ajánlott kategória. Nekem abszolúte nem jött be.

2017.04.10 indingo

Untam. Nagyon untam. A történet hagy kívánni valót maga után. Értelmetlen volt az egész . Kár volt érte pénzt pocsékolni. A színészek játéka minősíthetetlen.

2017.12.09 Deku

Mint utólag kiderült igazi balgaság az egész film az elejétől kezdve. Fenntartásokkal kezeltem a filmet az elején de kiderült, hogy ezt feleslegesen tettem. Néhány pillanata egészen megindító tud lenni, zseniális és remek film.

2017.11.01 Bazzzsi

Úgy volt beharangozva, hogy egy nagyon különleges film készült. Biztos keresni kell benne az átvitt értelmeket, de számomra egy katyvasz az egész film.

2018.11.18 VvV

Még mindig keresem a film élvezeti értékét, de nem találtam. A története nekem semmit sem adott.

2016.12.26 hsanya182

"Minden ami szörnyű a szeretetünkre éhes" Avagy a film a kutyák bosszújáról, amit az emberek tettek velük. Kalandos történet egy gazdi és egy kutyáról hogy szakadnak el egymástól, majd találnak egymásra... Akik szeretik a kutyákat, annak érdekes kis szinte már horrorisztukus busszúba átcsapós dráma. Egynek elmegy.

2017.12.30 diumiu

Nem tudom hova tenni ezt a filmet. Tetszett is meg nem is annak ellenére hogy szeretem a kicsit elvont filmeket illetve azokat amelyeken lehet agyalni, de ezzel nem tudok mit kezdeni. Érdemes megnézni, már csak azért is, hogy ki hova tudja tenni, de nekem vegyesek az érzéseim.

2017.07.24 Lonka

Psotta Zsófia játéka engem kifejezetten zavart. A története zavaros és érthetetlen, attól még hogy 100 kutyát beeresztünk egy térbe nem lesz eladható egy film.

2016.06.19 Timcsi

Nagyon-nagyon nem tetszett, kínszenvedés volt végig nézni, nem is értem hogy ez valakinek hogy tetszhet. Végtelenül rossz az alaptörténet.

2015.01.26 hackerjulcsi

Borzasztó film. A rendező kitörölhetné vele a fenekét. A kameratechnika olyan volt, mint egy régi családi felvételen a nagypapa remegő keze, szánalmas. A színészek 90%-a gyenge és hiteltelen volt.. a Főszereplő kislányról ne is beszéljünk. Ha megnézi... Több

2016.08.05 Timike

Nálam csúfosan megbukott! Ki volt ettől annyira elájulva? Egy vasárnapi ebéd utáni szieszta alkalmával jobb történetet írok........

2016.09.06 sipiarpi

Egynek jó volt, de nem vagyok lenyűgözve. Láttuk a témát már máskor és máshol jobban bemutatva. Gyerekként talán megérintene a sok „hülye felnőtt” bántja a kutyusokat és az őket védő Lilit története de ebből már kinőttem.

2015.05.31 superxaba

Számomra csak az nem világos, hogy ez a film ez egy lányról szól, aki nem tudja, hogy mit akar, vagy egy kutyáról amelyik viszont igen? Illetve hogy honnan a nyavalyából szedtek össze ennyi kutyát a forgatásra?!