A kárhozottak királynője

A kárhozottak királynője

Queen of the Damned
sptt

Az Interjú a vámpírral (1994) folytatásában Lestat rocksztárként jelenik meg, akinek a zenéje felébreszti a vámpírok gyönyörű, ámde szörnyűséges királynőjét.

(qwer)

Rendező: Michael Rymer
Író: Anne Rice
Forgatókönyvíró: Scott Abbott, Michael Petroni
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Ausztrália
Premier (HU): 2003.01.14.

2022.03.14 JRD

A nagy semmilyen...

Gyenge rendezés, gyenge színészi játék és méltatlanul gyenge magyar szinkron. De ettől még nézhető. A sztori nem rossz, de nem sikerült elkapni a hangulatot. Nem beszélve arról, hogy összecsapottnak hat. Minden hirtelen jön, semminek nincs felvezetése. És erőltetett. De mint mindig, most is az a tanácsom, hogy ne hallgass rám. Nézd meg és dönts! Filmre fel, és jó szórakozást!

2020.07.15 sptt

Minimális mértékben sem volt meggyőző ez a film, kifejezetten unalmas és semmitmondó volt. Aaliyah miatt nem lehetett kihagyni, de ebből a filmből nem derült ki a tehetségéről semmi.

Miért rossz? Mert vámpíros filmnek gyenge. Miért? Sablonos, unalmas, klisés, összelopkodott ötletekből épült fel. Az erotika sem tudja megmenteni, ja de, annyira igen, hogy arra adtam egy csillagot.

2018.03.25 Queenakasha

Hát én imádom ezt a filmet, számtalanszor láttam már. Tisztában vagyok vele, hogy a témában sokkal jobb filmek is készültek, de mégis ennek az egésze annyira megfogott ahogy a többi nem. A zenéi, a hangulata és az érzékisége.

2016.10.25 jencike1985

Hátborzongatóan szexi film. Csodálatos zenékkel megáldva. Kítűnő karakterek. Érdekes alapsztori. Pörgős, leköti a figyelmet. Kihagyhatatlan film. Nem tudnám melyik műfajba sorolni, de ne hagyjátok ki.

Aaliyah a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.Szerző: mamiéstöti2

Aaliyah volt az első színész, akit szerződtettek a szereplőgárdába. Nagyon lelkes volt a szerepel kapcsolatban, egyrészt az egyiptomi mitológiához való vonzódása miatt, másrészt, mert nagy vámpír fan volt. Szerző: rbernadett

Tom Cruise-t megkérték, hogy ismét játssza el Lestat szerepét, de a színész visszautasította a lehetőséget. Szerző: rbernadett

A film bemutatójára 6 hónappal Aaliyah halála után került sor, ezért a filmet az ő emlékének ajánlották. Szerző: rbernadett

A fiatalon elhunyt Aaliyah második, és egyben utolsó játékfilmje. Szerző: rbernadett