Queenakasha   2018. 03. 25.

Hát én imádom ezt a filmet, számtalanszor láttam már. Tisztában vagyok vele, hogy a témában sokkal jobb filmek is készültek, de mégis ennek az egésze annyira megfogott ahogy a többi nem. A zenéi, a hangulata és az érzékisége.

jencike1985   2016. 10. 25.

Hátborzongatóan szexi film. Csodálatos zenékkel megáldva. Kítűnő karakterek. Érdekes alapsztori. Pörgős, leköti a figyelmet. Kihagyhatatlan film. Nem tudnám melyik műfajba sorolni, de ne hagyjátok ki.

nagyniki987   2016. 04. 29.

Nagyon tetszett a hangulata és a zene, hátborzongató jelenetekkel tarkított, klassz színészekkel előadott dráma, ami igen egyedi és utánozhatatlan élményt nyújt. Egyre felpörögnek az események. Izgalmas. Jó film.

Aaliyah a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.

Aaliyah volt az első színész, akit szerződtettek a szereplőgárdába. Nagyon lelkes volt a szerepel kapcsolatban, egyrészt az egyiptomi mitológiához való vonzódása miatt, másrészt, mert nagy vámpír fan volt.

Tom Cruise-t megkérték, hogy ismét játssza el Lestat szerepét, de a színész visszautasította a lehetőséget.