Drakula 2000

harnas1207   2019. 02. 21.

Förtelmesen béna film, még a vámpír filmek gyenge színvonalától i s messzi van. Buffy annó nagyobb hatást tudott kiváltani, mint ez.

Csillagpor   2018. 10. 21.

Ritka pocsék film lett sajnos, pedig a színészgárda miatt reménykedtem, hogy legalább egy jó kis egyszer elszórakoztatós popcornfilm lesz, de sajnos még ezt a mércét sem ütötte meg. Se nem ijesztő, se nem vicces és még a történet is harmatgyenge lett sajnos.

Owotonor   2019. 02. 01.

Nagyon átlagosra sikeredett éppen csak megüti a nézhető szintet, nem olyan rossz de a jótól meg nagyon mesze van, egyszer meg lehet nézni aki elszántan kedveli a drakula filmeket.

lexlutor   2017. 03. 16.

Gyönge tinihorror, az én ízlésemnek ez valahogy túl fiatalos szellemben van megfogalmazva.

Nemecsek   2015. 06. 02.

Nagyszerű zene, nagyszerű Jonny.