Drakula 2000

Drakula 2000

Dracula 2000
JRD

Egy csapat profi tolvaj felbecsülhetetlen értékű műalkotások megszerzésének reményében feltör egy kiemelten õrzött páncéltermet. Ám a pince legnagyobb megrökönyödésükre egy tökéletesen õrzött kriptát rejt. Egy kriptát, melyet immár száz éve nem nyitottak fel, és amely majd a modern világra szabadítja Dracula õsi rettenetét - és mindazokra, akik érintkezésbe kerülnek vele.

Rendező: Patrick Lussier
Forgatókönyvíró: Joel Soisson, Patrick Lussier
Premier (HU): 2001.04.05.

2023.03.04 erahurka

Vannak benne jó ötletek, mondjuk nem a retardált rablóbanda (mekkora idiótának kell lenned hogy a saját szemedbe pattints egy piócát?), sem a felismerhetetlenül fiatal, Alkonyat-üzemmódban bájolgó Gerard Butler, de a történet nagy vonalakban működik ... Több

2022.04.14 JRD

A vége elgondolkodtatott, de...

... ettől függetlenül egy gyenge film. Felszínes, összecsapott, kidolgozatlan. Pedig nagy vámpírfilmfan vagyok... Egyszer nézhetős, ha jobb dolga nincs az embernek. Nézd meg, és döntsd el magad! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2019.02.21 harnas1207

Förtelmesen béna film, még a vámpír filmek gyenge színvonalától i s messzi van. Buffy annó nagyobb hatást tudott kiváltani, mint ez.

2018.10.21 Csillagpor

Ritka pocsék film lett sajnos, pedig a színészgárda miatt reménykedtem, hogy legalább egy jó kis egyszer elszórakoztatós popcornfilm lesz, de sajnos még ezt a mércét sem ütötte meg. Se nem ijesztő, se nem vicces és még a történet is harmatgyenge lett sajnos.

2019.02.01 Owotonor

Nagyon átlagosra sikeredett éppen csak megüti a nézhető szintet, nem olyan rossz de a jótól meg nagyon mesze van, egyszer meg lehet nézni aki elszántan kedveli a drakula filmeket.