Boszorkányvadászok (2013)

Hansel & Gretel: Witch Hunters

JRD   2022. 05. 23.

Egyszer simán megnézhető. Ha már banyák, főleg gonosz banyák, akkor bizony kell az ellenpólus. Szóval, jöhetnek a banyavadászok. Maga a film kellően baljós hangulatú. A banyák pedig nemcsak vasorrból és repülő seprűből állnak. Változatosak és mindegyik ijesztő. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

Artemisia   2018. 01. 15.

A film alap-elgondolása nagyon jó, végül is egy boszorkányok lakta világban elkelnek a hivatásos boszorkányvadászok is. A cselekmény izgalmas, akciódús. A boszorkányok külseje és a haláluk módja illik a film hangulatához és ad egyfajta horroros feeli... több»

Sabnock Sanatory   2018. 08. 24.

Aranyos,jópofa,kihagyhatatlan film.A maga esetlenességével,bakijaival is szerethető kis történet. Jeremy Renner és Famke Janssen na és Gemma Arterton is hozza a kötelezőt! Ajánlott kategória.

Deku   2017. 11. 20.

Totál volt a káosz és a szervezetlenség szinte azonnal látszott a rendezésen. Nem jött ez most be. El voltam veszve, nem értettem, hogy ez mi akart lenni de szerintem nagyon vaksin volt mindenki.

dailyfilmsan   2019. 03. 13.

A Jancsi és Juliska sztori

János és Júlia, túlélve a boszit, egy nagyon jövedelmező bizniszt kezdtek el futtatni. Városról városra járnak és banyákat vadásznak le. A film enyhén keveri a Tarantino-Tim Burton jegyeket. Véresen és komoran veszi az akadályokat. A látvány jó egynek, de a történet lapos és kusza, de nem a jó értelemben. A Grimm mesék más szemszögből való megközelítése sem dobja fel túlságosan a filmet. Az effektek elnagyoltak kicsit, szerintem. Egyszer megnézhetős kategória.

hsanya182   2015. 05. 18.

Egy nagyon látványos, mellette vicces boszorkánykomédia :) A történethez vannak negatív véleményeim, néha leül a cselekmény és unalmassá válik. Egy tipikus sablonos történet. A látványvilága miatt egyszer megéri megnézni, de ne várj tőle túl sokat...

Lamboh   2017. 10. 16.

Jancsi és Juliska története sokkal jobban tetszik ebben a köntösben. Egy látványos és jó humorú film. A színészekre sem lehet panasz, hozták, amit hozniuk kellett.

Az eredeti cím: Hansel & Gretel: Witch Hunters.

(JRD )

A kritikusoknak nem tartottak külön vetítést. A film vegyes kritikákat kapott.

50 millió dollárból jött létre.

Robin Atkin Downes munkáját dicséri a troll megszólaltatása.

Derek Mears, aki a troll szerepét öltötte magára egy igazán egyedülálló, gépesített jelmezt viselt, amit belülről volt lehetősége irányítani. További 5 személyre is szükség volt ahhoz, hogy mozgassák a ruhát.