Farkasok (2014)

Wolves

Farkasok

Jason Momoa

Norbert93   2020. 04. 06.

Fel lehetett volna jobban is építeni ezt a filmet és a mitológiáját.

Igen gyenge film, attól függetlenül, hogy eleve nem akartak belőle sokat kihozni még egy kicsit megerőltethették volna magukat és felvehettek volna egy jobb forgatókönyvítót. Mert így végeredményben a film legnagyobb erőfeszítése annyi, hogy sikerült megszerezni Jason Momoa-t,(aki akkor még nagyjából csak Khal Drogoként és egyéb sorozatok mellékszereplőiként volt ismert a nyilvánosság előtt) .

indingo   2017. 10. 30.

Nagyon összecsapott az eleje, utána már egy fokkal elviselhetőbb. Rengeteg a logikátlan lépés a filmben a rituális megtermékenyítés meg már nevetséges volt.

Greeta   2017. 12. 18.

Sok jót nem lehet róla elmondani. A története olyan kis bénácska, mintha egy 5 éves írta volna a helyi újságba. Unalmas történet, gyenge játék ócska látvány.

spidey   2016. 10. 14.

Jobban tetszett min mondjuk a hipernyálas Twilight féle ócskaság. A véres jelenetek, brutalitás és gore effektek tették olyanná amitől elviselhetővé vált valóban.

Tchiva   2016. 03. 11.

Angelica és Cayden nagyon cukorfalatok voltak, sokkal édesebbek mint mondjuk Jack Nicholson anno a hasonló filmjében.:) Különben nem rossz, valóban.