Légió

HercegPeter   2017. 11. 14.

Nem egy világmegváltó alkotás, de a vártnál jobb. Elég jól kezdődik, de aztán ellaposodik. Az alaphelyzet igencsak elcsépelt, a karakterek és azok sorsa sem hoz semmi váratlant. Semmiben sem nyújt extrát, de nincs is igazán olyan dolog ami lehúzná, így egy erős közepes. Az az 1-2 nagyobb híresség jót tett a filmnek, de senkinek sem ez lesz élete alakítása.

sabnock666   2018. 12. 16.

Érdekes alkotás,szinte Paul Bettany-re szabták....ő hozta a legnagyobb alakítását a jó és a rossz örök harcában. Jól kidolgozott akcióhorror....érdemes megnézni!

adamkatka   2016. 09. 14.

Nagyon érdekes a történet, és főleg a szemléletmódja a filmnek. Bonyolódnak a szálak, és nagyon magával ragad a történet, nem a megszokott fantasy akció, annál többet nyújt. tetszett a film befejezése is, nagyon sokat mondó.

Marius   2015. 05. 24.

Nekem nagyon bejött a film, mind téma választás, mind a megoldások miatt.

A Michael testén lévő tetoválások Énoki nyelven íródtak, amiről azt állítják, hogy az angyalok nyelve. Ezt a nyelvet Dr. John Dee és prófétája Edward Kelley jegyezte le a 16. században.