
Vélemények (9)
Érdekes alkotás,szinte Paul Bettany-re szabták....ő hozta a legnagyobb alakítását a jó és a rossz örök harcában. Jól kidolgozott akcióhorror....érdemes megnézni!
Valamikor nagyon régen láttam már ezt a filmet, de egyszerűen annyira nem hagyott bennem mély nyomot, hogy a minap újra elővettem egy megtekintés erejéig, mert egyszerűen már nem emlékeztem, hogy mi is volt a problémám a 2010-ben készített Légióval. ... Teljes kritika
Nem egy világmegváltó alkotás, de a vártnál jobb. Elég jól kezdődik, de aztán ellaposodik. Az alaphelyzet igencsak elcsépelt, a karakterek és azok sorsa sem hoz semmi váratlant. Semmiben sem nyújt extrát, de nincs is igazán olyan dolog ami lehúzná, í... Több
Van az úgy néha, amikor nézzük a filmet, és előfordulnak benne olyan momentumok, hogy inkább ki kellene kapcsolnunk a készüléket, de az a fordítottját váltja ki belőlünk. Egyik kedvenc horrorom, vagy inkább vígjátékom!?
Hihetetlen számomra, hogy miként lehet élvonalbeli színészekkel egy ekkora gagyi ökörséget összehozni. Scott Stewart lement ZS kategóriába, noha rangos gárdával dolgozhatott: Dennis Quaid, Paul Bettany, Tyrese Gibson, Adrianne Palicki mind játszottak... Több