Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

A végzet ereklyéi: Csontváros (2013)

The Mortal Instruments: City of Bones

A végzet ereklyéi: Csontváros

Antónia   2020. 09. 27.

A könyv elolvasása után megnézni ezt a filmet csalódás a részemről. De aki alapból a könyvet nem olvasta annak talán nézhető lesz.

Deku   2017. 10. 25.

Ez így volt rendben, nagyon tuti főleg a karakterek tetszettek nagyon. Ennél a filmnél nincs semmi, amit negatív élménynek fel tudnék hozni. Fantasztikus volt minden jelenet benne és lélegzetelállítóan formázták meg a történetet.

Evcsi95   2015. 06. 01.

Nagyon szerethető film, már többször is megnéztem. A téma nagyon jó. Simán el tudom képzelni, hogy valóban egy ilyen világban élünk. A szereplők is illettek a könyvben leírtakhoz, tehát csillagos 5ös.

authorgirlll   2017. 12. 30.

A film nagyon tetszett. Végig izgalomban tartott és nagyon drukkoltam a szerelmi szál dicsőségéért, de a vége sokkolt. Gondolom aki olvasta a könyvet, annak nem volt meglepő fordulat. Tetszett az alaptörténet az árnyvadászokkal meg a dolgaik bemutatá... több»

indingo   2017. 04. 14.

Egyszer meg lehet nézni a filmet, mert végül is volt egy története, de sok elvarratlan szál maradt benne. Tudom olvassam el a könyvet.

Ms. Akárki   2019. 04. 23.

Rejtély számomra, miért rajongtunk régen annyira ezért a filmért. Egy maradandó színész sincs benne, a történet pedig eléggé zavaros és foltos. Olykor vontatott és lassú is. A tipikus tini szerelmi szál ebben is benne van persze. Valószínű, ez a kulcsa a népszerűségének. A zenék viszont kifejezetten tetszettek.

tvmérnök   2016. 08. 11.

Tulajdonképpen izgalmas lehetne a film . Gazdag antáziavilággal és saját mitológiájával . A csatajeleneteket csak a romantika és érzelmi vergődések szakítják félbe . De szerintem lehetett volna jobb is. A színészi játék sem fogott meg igazán.

A stúdió sokáig győzködte Cassandra Claret, a szerzőt, hogy a főhősnőt cserélje le egy fiatal férfira, de Clare nem engedett nekik.

(ps)

Lily Collins nagy rajongója a film alapjául szolgáló regénynek, azért amikor megtudta, hogy megfilmesítik azt, mindent megtett, hogy övé legyen a főszerep.

(ps)

Jace Wayland szerepét elsőként Alex Pettyfernek ajánlották fel, de ő nem élt a lehetőséggel.

(ps)

A film 52. percében megjelenik Harald Zwart, a rendező kedvenc focicsapatának, a Fredrikstad Fotball Klubbnak a lobogója.

(ps)

Isabelle Lightwood szerepére Kirby Bliss Blanton neve is szóba került.

(ps)

A filmesek Chris Riggit is meghallgatták az egyik szerepre, azt azonban nem árulták el, hogy melyikre.