80% 462 szavazat

Filmkritika
Cikkek
Fórum (2)

FILMINFÓ

Thomas átlagember lenne, de különleges képességekkel bír, beszélnek hozzá a halottak. A földöntúliak időnként arra kérik, segítsen igazságot szolgáltatni nekik. Thomas segítségére van ebben Pico Mundo rendőrfőnöke, Wyatt Porter, illetve a lány, akibe szerelmes, Stormy Llewellyn.

Forgatókönyvíró: Stephen Sommers
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2013.06.19.

2024.05.24 Kóborló

Filmadaptációk Dean R. Koontz regényeiből: A halottlátó

Tinédzserkoromban a legtöbb esetben két írónak a könyveit olvasgattam, méghozzá Stephen King és Dean R. Koontz regényei nyűgöztek le igazán. Szerencsémre mindkét író igencsak számos történettel örvendeztette meg az olvasóit, és eme két szerző könyvei... Teljes kritika

2017.11.21 Bazzzsi

Imádtam volna belőle egy sorozatot, ugyanúgy Anton Yelchin főszereplésével. Kicsit olyan kilencvenes évekre emlékeztetett a sztori, nagyon bírtam a filmet.

2018.04.21 TomÁcs

Ha csak a szerelmi szálat nézzük, már elég izgalmas a film. Érdekes képességgel bírt a srác, ami inkább volt átok, mint áldás. A története jól felépített és a vége is pazar volt.

2017.10.17 Szilonka

Égen földön keresem a második részt, de sehol se találom. Nagyon bejött a film, nem mondom, hogy a legeredetibb ötlettel apellál, de egy nagyon kedvelhető sztorit mesél el.

2018.11.17 VvV

Azért szeretem ezt a filmet, mert sokféle érzést ki tud hozni belőlem. Megnevettet, elszomorít, megrémiszt. Szuper kis film.

#1

A filmnek három különböző vágása is ismert, ebből a legrövidebb egy 93 perces változat, továbbá létezik még egy 97, illetve egy 100 perces változata is.Szerző: Kóborló

#2

Idehaza az Animus Könyvkiadó adta ki magyarul a regényt, még 2005-ben.Szerző: Kóborló

#3

A film alapjául szolgáló Dean R. Koontz regénynek további hat folytatást írt az író.Szerző: Kóborló

#4

A filmbéli Bob szerepére eredetileg Kevin J. O'Connort akarták volna a készítők leszerződtetni.Szerző: Kóborló

#5