Odd Thomas - A halottlátó

Odd Thomas

2022.05.21 F79

Dean R. Koontz a horror Stephen Kingje

Mostanában ismét szaporodnak a horrorkirályként számon tartott Stephen King regények filmes adaptációi, sőt a filmes adaptációk remake-jei. Emellett méltatlanul kevés szó esik a nagy vetélytársról, Dean R. Koontzról, illetve az ő történeteinek megfil... Teljes kritika

Nekem kifejezetten tetszett.Izgalmas,és újszerű,ahogy hősünk látja az elhunyt személyek szellemeit,és a bizarr lényeket,akik démoni gonoszsággal bírnak.Nem lóg ki sem felfelé,sem lefelé a nagy amerikai mozigyár termékei közül.Igazán nézhető filmecske.

2017.11.21 Bazzzsi

Imádtam volna belőle egy sorozatot, ugyanúgy Anton Yelchin főszereplésével. Kicsit olyan kilencvenes évekre emlékeztetett a sztori, nagyon bírtam a filmet.

2018.04.21 TomÁcs

Ha csak a szerelmi szálat nézzük, már elég izgalmas a film. Érdekes képességgel bírt a srác, ami inkább volt átok, mint áldás. A története jól felépített és a vége is pazar volt.

2017.10.04 indingo

Nagyon tetszett a film, bár az elején nem tudtam eldönteni, hogy paródia vagy komoly filmről van szó. Imádtam a végét, nem számítottam rá. Szegény Antontól pedig összeszorul a szívem.

2018.11.17 VvV

Azért szeretem ezt a filmet, mert sokféle érzést ki tud hozni belőlem. Megnevettet, elszomorít, megrémiszt. Szuper kis film.

2019.08.18 Lonka

Misztikus film, d a jó fajtából. Izgalmas történet megspékelve egy kis romantikával. A végén a csavar nagyot ütött.

2017.10.17 Szilonka

Égen földön keresem a második részt, de sehol se találom. Nagyon bejött a film, nem mondom, hogy a legeredetibb ötlettel apellál, de egy nagyon kedvelhető sztorit mesél el.

2019.04.27 petraszab

Igazi ékszerdoboz a film, bár az ilyen témájú filmekre nem ez a legjobb kifejezés. Mély és tartalmas sztori.

2017.12.10 Greeta

Szeretem az ilyen misztikus, de azért földhöz ragadt sztorikat. Sok minden történt benne és valahogy a happy end elmaradása is jól meg volt oldva.

2020.07.13 Di Canio

Nem az a kiköpött horror, inkább a misztikus vonalat követi, de végig leköti az embert, elég jó film.

2020.10.25 belavagyok

Halott látó és halottak. Félrevezető lehet a film, mert ez a film nem a halálról, sokkal inkább az életről és a szerelemről szól.

2018.07.17 czerik

Nagyon jó film. Izgalmas, talán picit romantikus, de a végén egész drámai. Ajánlom!

2015.06.07 Mr. Z

Hihetetlen jó könyv adaptációról van szó. Aki még nem látta, javaslom most rögtön üljön le és nézze meg, hisz nem sokszor lehet elmondani, hogy egy könyv adaptáció ennyire élvezhető lesz. Remek sztori vonal vezetést kapott az Odd Thomas és szerethető... Több