Boszorkányvadászok

Hansel & Gretel: Witch Hunters

Az eredeti cím: Hansel & Gretel: Witch Hunters.Szerző: JRD

A kritikusoknak nem tartottak külön vetítést. A film vegyes kritikákat kapott.Szerző: Bogi87

50 millió dollárból jött létre.Szerző: Bogi87

Robin Atkin Downes munkáját dicséri a troll megszólaltatása.Szerző: Bogi87

Derek Mears, aki a troll szerepét öltötte magára egy igazán egyedülálló, gépesített jelmezt viselt, amit belülről volt lehetősége irányítani. További 5 személyre is szükség volt ahhoz, hogy mozgassák a ruhát.Szerző: Bogi87

Famke Janssent maszkjának feltétele három órába tellett, és még egy volt, amíg levették róla.Szerző: Bogi87

Famke Janssen egy nyilatkozatban bevallotta, hogy a főgonosz figurájának eljátszásában főleg a pénz dominált, de később remekül beilleszkedett.Szerző: Bogi87

Jeremy Renner néhány kivételtől eltekintve a kaszkadőrmutatványok nagy részét maga hajtotta végre.Szerző: Bogi87

Gemma Arterton később azt nyilatkozta, hogy nagyon élvezte a forgatást és a sok akciójelenet segített leküzdenie a sérülésektől való félelmét.Szerző: Bogi87

Gemma Arterton és Jeremy Renner több hetes intenzív felkészülésen esett át a forgatás előtt.Szerző: Bogi87

A Tommy Wirkolát leginkább Peter Jackson és Sam Raimi horrorjai, valamint Quentin Tarantino munkái ihlették.Szerző: Bogi87

Tommy Wirkolát a rendezőt mindig is érdekelte, vajon mi lehet a folytatása kedvenc meséjének.Szerző: Bogi87

50 millió dollárból készítették a filmet.Szerző: mamiéstöti2