Interjú a vámpírral (1994)

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles

Puncs   2019. 02. 09.

Személy szerint én nem vagyok oda a vámpíros filmekért, de ezt a filmet a vámpíros filmek koronájának tartom. Nem egy mai darab, de aki szereti a vámpíros filmeket, annak kötelező. Tom Cruise nagyot alakít, szinte lubickol ebben a szerepbe. Amikor negatív karaktert kell hoznia, az valahogy sokkal jobban megy neki. Nála csak Kirsten Dunst jobb. Brad Pitt elmegy, Antonio Banderas meg inkább nem kellett volna bele. Ennek ellenére nagyon szeretem, nekem ez kultfilm. Bármikor szívesen megnézem, amikor megy a tévében. Láttam már egy párszor. :)

Deku   2017. 07. 17.

Az akkoriban legjobb vámpíros filmek közé tartozott ez. Egyedi nézőpontja volt amilyet még nem nagyon láttunk. Nagyon tetszett a színészek összjátéka. Szerethető. Ajánlom.

dailyfilmsan   2018. 10. 27.

Nem is gondoltam volna, hogy Tom Cruise-nak ilyen jól áll a teátrális vámpír szerep. Több arisztokrata szerepet kéne elvállalnia az akció helyett. Brad Pitt viszont nekem nem volt az évszázad vámpírja. A történet lineáris elmesélése meseszerűvé teszi a filmet. Nagyon szép a film minden perce. Kötelező egyszer megnézni kategória.

MidoD7   2019. 04. 12.

Közel sem tökéletes, de végtére is semmi sem az. Elszórakoztatott és ez bőven elég. Nagyon látványos, akciódús film, igazi moziélmény szenzációs effektekkel. Nagyon tetszett a film, látványos, izgalmas és többször nézős.

Norbert93   2018. 09. 12.

Századokon átívelő történet a szörny lét és a magány gyötrelmeiről. A vámpírok képzeletbeli életének legegyedibb nézőpontja tárul elénk két nagyszerű színész főszereplésével.

Kirsten Dunst
Kirsten Dunst
Antonio Banderas
Tom Cruise

A Vámpírkrónikák második kötete, Lestat a vámpír-ból film eddig még nem készült, helyette a harmadik kötet lett még megfilmesítve, még 2002-ben A kárhozottak királynője!

(Márton)

A filmben összesen 55 halott van.

(Norbi)

Állítólag Cruise a forgatás alatt éreztette Pitt-el, hogy ő nagyobb sztár.

(HETEDIK )