TribeBubu   2018. 02. 09.

A kivitelezés és a színészi játék nem a legütősebb. Eleinte csak közepest akartam adni a filmnek, mert bár nem tetszett kimondottan, de nem is irritált. Viszont a befejezés pont annyira lett elborult, amennyire egy horror esetében az elvárható, így ha lehetne fél csillagot adni, akkor három és felet kapna tőlem a film, vagyis az átlagosnál jobbra billentette a végkifejlet :)

Owotonor   2019. 01. 31.

Humoros, elvont, és szerethető ezekkel a szavakkal tudnám jellemezni ezt a lightos kis horrorfilmet, az elején és középen nincs sok félelmetes dolog benne de aztán a végére beindul a gyilkolászás.

lexlutor   2016. 11. 04.

én ettől a rendezőtől először a The Womant láttam az nagyon tetszett, aztán rátaláltam erre, és ez sem okozott csalódást, szuggesztív betekintés egy pszichopatanő életébe, izgalmas volt

Amennyiben Halloweenkor egy nem mindennapi horrorfilmre vágysz, esetleg kedveled a Frankenstein-mítoszt, vagy éppen Polanski Iszonyatát, akkor ez a te mozid lehet.
8/10 több»