Szilonka   2020. 08. 27.

Szerintem hátborzongató volt a film. Lassacskán és menalkólikusan indult, mintegy elaltatva a nézőt és utána brutális lett a végkifejlet.

indingo   2020. 08. 19.

Nagyon unalmasan indult, vártam már hogy történjen valami. Utána egész érdekes lett a film, különleges megoldásokkal. A műfaj kedvelőinek kötelező.

Syracuse   2019. 11. 02.

Így kell pszichothrillert csinálni

Cinefesten láttam az alkotást, éjféli vetítésen. Sajnos nem tudtam sok filmet megnézni idén, de azok közül kiemelkedett. Lassú történetvezetés, nem fogod érteni egészen a fináléig, hogy mi történik pontosan, és pont ezen fogsz kattogni, persze miközben gyakorlatilag az elejétől a végéig libabőrösen szorongsz. Ne jump scare-jellegű tucathorrort várjatok, de pont ezért üdítő, mert manapság ritka az ilyen zsigeri film, ami sokkal inkább utána érzi az ember a hatását, mint nézés közben. Mindenképp ajánlom mindenkinek.

Jaeden Lieberher

Az újjáéledt Hammer eddigi kevés produkciója közül így is toronymagasan a legjobbak közé tartozik, és reméljük, hogy ez talán jelentős hatással lesz a stúdióra. több»

Kinek ajánljuk: A The Lodge-ot nézve az a jelző jutott eszembe, hogy “Örökség light”. Ha Ari Aster rendezését kedvelted, ez is tetszeni fog. több»