Karanténban (2020)

Alone

Bazzzsi   2021. 10. 13.

Donald Sutherlandtől nem egy megszokott alkotás. Tyler Posey-t bírom, de nem lett egy emlékezetes alkotás.

János Antal   2021. 03. 05.

Minek?

Egyszer nézhető, de sajnos teljesen felesleges remake. Semmivel nem jobb, és semmit nem tesz hozzá az eredeti #Túlélők című, dél-koreai filmhez. Aki Donald Sutherland miatt nézné meg, összesen kb.10 percet szerepel csak a filmben.

Cleo   2021. 03. 14.

Ugyanaz, mint a koreai #Túlélők Netflixes film, csak az amerikai változata. Semmivel sem különb remake, az eredeti jobb. Inkább azt nézzétek meg!

Denisqoo   2021. 03. 05.

Nagyon sok hasonlóságot véltem feldedezni a film és egy koreai mozi között, de amikor megnéztem, kiderült, hogy ugyanaz írta a forgatókönyvet, így nem gondolom, hogy koppintás. Viszont meg kell hagyni, az eredeti Alive című dél-koreai film sokkal jobb.

stevepisti   2021. 03. 06.

Csatlakozom az előttem véleményezőkhöz, durván koppintották a koreai Túlélőket. Kár érte és felesleges. Én mindenképp az eredetit ajánlom megnézésre, kidolgozottabb, feszültebb, komorabb hangvételű.

vejunkanew   2021. 01. 17.

Tetszett az alapötlet, hogy valaki teljesen egyedül próbál túlélni, és hogy vajon ez mennyire lehetséges. Viszont ahogy halad előre a film, egyre kérdésesebb dolgok történnek, és van, aminek semmi értelme. A befejezés sem volt kielégítő.