Halálmester 3.

Halálmester 3.

Wishmaster 3: Beyond the Gates of Hell

Diana Collins a mindennapjait tanársegédként tengeti egy katolikus egyetemen, és igyekszik megfelelni minden elvárásnak, miközben próbálja túltenni magát azon a traumán, amit a szüleinek halála okozott még gyermekkorában. Azonban egy nap furcsa dolog történik. A felettese, Professzor Barash egy érdekes tűzopált talál, amibõl egy vérszomjas Dzsinn szabadul el, hogy miután teljesíti az emberek kívánságait, lelkeket raboljon. Miközben a pokol kapui lassan készülnek megnyílni, hogy a Dzsinnek elárasszák és birtokukba vegyék a földet, az emberiségnek már csak egyetlen reménye maradt: Mihály arkangyal, az utolsó olyan lény, aki képes megállítani a tűzbõl született démont.

Rendező: Chris Angel
Író: Alex Wright
Forgatókönyvíró: Peter Atkins
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2006.08.15.
A.J. Cook
Tobias Mehler

2018.01.22 respect the movies

Szerintem gyenge film volt! Már maga a film történetében is "szöges" ellentétek mutatkoztak az első két részhez képest, mert itt már belevitték a bibliai szálat is, pedig mindkét előző részben elhangzik a Dzsinntől egy mondat, miszerint "Istennek sem... Több

2016.06.22 Sonny

Divoffot játszó új színész alakítása nekem abszolút nem tetszett, csak valami ripacskodásnak tűnt az egész. Nagy kár érte, mert imádom ezt a szériát, de szerintem ezt az epizódot teljesen elszúrták.

2015.08.20 fester

Csak néztem és fogalmam sincs, hogy mit láttam. Annyira frusztrálóan giccses az egész koncepció, én szeretem a gore műfaját, de ez nagyon nagyon ócska. A rosszul megírt sztori, a túlzásba vitt sminkelés. Nekem ez nem jött be egyszerűen.

Mint már a második részt úgy ezt a részt is csak Videora és Dvdre készített el, moziba nem került!Szerző: respect the movies

A filmben szereplő Barash professzor szerepében Jason Connery látható, ő Sean Connery fia!Szerző: respect the movies

Andrew Divoff vissza akart térni a Dzsinn szerepében, de nem tudtak megegyezni a film forgatókönyvírójával (Alex Wright) ezért inkább visszamondta a szerepet Mr. Divoff! nagy kár Szerző: respect the movies

Magyarországon ez a rész már nem Halálosztó 3 ként jelent meg mint az előző két része, hanem Halálmester 3-Az Arkangyal!Szerző: respect the movies