Történetek a sötét oldalról

Történetek a sötét oldalról

Tales from the Darkside: The Movie

Egy nő meg akar sütni egy gyereket, akit ketrecbe zárva tart. A fiú, hogy húzza az időt, a címben szereplő könyv történeteivel szórakoztatja az egyre éhesebb nőt.

(mamiéstöti2)

Premier: 1990.05.04.

2023.04.13 Kóborló

legújabb vélemény a nap véleménye

Filmek a VICO-kazetták sorából

Mint oly sokszor, a napokban újra rám tört a nosztalgiázás iránti vágy, és mint ilyenkor lenni szokott, elmerülök a megboldogult vhs-korszak hol igencsak harmatos, hol pedig nagyon is szórakoztató filmjei közt. E képen akadtam rá, a Tales from the Da... Teljes kritika

2019.02.01 Owotonor

Nagyon hangulatos részek főleg a második ami nagyon tetszett, rémmesék felnőtteknek kevésébé ijeszgetős stílusban inkább a történésen van a hangsúly talán ezért is az egyik kedvencem ez a film.

2018.10.12 BoBamburg

Ötletes és jópofa három kisfilm, plussz a kerettörténet. Igazából egyik rész sem kiemelkedően maradandó, de mindenképp szórakoztató és szerethetőek. Szereplőgárdáért pedig külön pont jár.

A The Cat From Hell című epizódban, a tévében látható film, az 1976-os Martin című film, amit George A. Romero (1940-2017) rendezett, akárcsak mint az adott epizódot.Szerző: Kóborló

A forgatásokat 1989. augusztusában kezdték meg New Yorkban és 1989. októberében fejezték be.Szerző: Kóborló

Idehaza a Vico filmforgalmazó jóvoltából jelent meg videokazettán.Szerző: Kóborló

A film rendezőjének John Harrisonnak ez volt az első olyan filmrendezése, amit a mozikban is bemutattak. Ezelőtt csupán tévéfilmeket és tévésorozatok egyes epizódjait rendezte.Szerző: Kóborló