Timon   2020. 04. 08.

A műfaja miatt kicsit viszolyogtam tőle,de ettől még nem volt rossz.A trükkös oldala volt az ami igazán le tudott kötni benne,emellett még Merly Streep szerepe is jó volt. A történet nem volt igazán megragadó,de néhányszor simán nézhető. 10/8

rbernadett   2015. 09. 08.

A film sikerét elsősorban az adja, hogy annak idején, amikor bemutatták ezek a trükkök még nagyon újdonságnak számítottak. Véleményem szerint még most is simán megállják a helyüket, holott ma már nincs lehetetlen. A történet inkább a látványra hajt mint a humorra és ez egy kicsit a történet kárára válik, de azért még bőven szerethető kategória marad.

Deku   2017. 09. 14.

Kételyeim melyek a film elején még voltak a film végére tökéletesen megerősödtek. Ezzel azt mondom, hogy nem ütötte meg a mércét. Egyszerűen nem adott olyan érzést, hogy ez megérje nekem.

dailyfilmsan   2019. 03. 08.

Egyike azoknak a filmeknek amiket jó szívvel nézek meg. Nem unalmas és a maga módján bevonzza a hiú nézőket és rávilágít a szörnyű valóra hogy nem minden a tökéletesség. Van egy sajátos humora és Goldie Hawn és Meryl Streep nagyon jó párost alkotnak. Aki kicsit kilóg a filmből az Bruce willis akit az akciófilmekkel társítunk javarészt, de egy ilyen filmben is jól mutat. Hiába a tunyaság azért csak két nő űzi egymást a halálba a kegyeiért.

Ms. Akárki   2019. 05. 25.

Imádom egyik kedvenc Bruce Willis-es vígjátékom. Nagyon ötletes és meseszerű az egész történet és nem szűkölködik poénokból sem. Kicsit groteszk párszor de ez csak az előnyére válik. Meryl Streep és Goldie Hawn adja a sava-borsát a filmnek. Tökéletes kikapcsolódást nyújt mindig.

Sabnock Sanatory   2018. 03. 15.

Morbiditás, abszurditás jellemzi, és akkori modern technikai megoldások ezt a filmet. Nem rossz, de mindhárom színésznek vannak jobban sikerült filmjei. Persze érdemes megnézni!

Yosihiro   2015. 04. 18.

A film nem egy szuper alakítás senki részéről viszont ahogy eljátszák az egészet és maga a történet mindenképpen egy kiemelkedő alkotás. Szerintem többször is meg lehet nézni csak nem annyira ragadnak meg a jelentek mint más klasszikusnál. Én ajánlom nézzétek meg mert érdemes ! Üdv Yosihiro

Bob Swain
Stéphanie Anderson
Bonnie Cahoon
Isabella Rossellini
Goldie Hawn
Isabella Rossellini
Goldie Hawn
Bruce Willis

Meryl Streep véletlenül megsebezte Goldie Hawnt a verekedős jelenet közben.

(kázsé)

A nap mikor Helen megissza a mérget 1985. október 26. Ez a "jelen idő" Robert Zemeckis Vissza a jövőben c. filmjében.

(kázsé)

Meryl Streep bevallása szerint Helen szerepe lett volna neki való.

(kázsé)

Sikertelen tesztvetítések után nagy mértékben újravágták a filmet.

(kázsé)

Isabella Rossellini testdublőre Catherine Bell volt.

(kázsé)

Bruce Willis Kevin Kline helyére ugrott be.