Játssz egy LG 32LJ500V TV-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

A szereplők és a rendező által sokkal többet vártam a filmtől, de engem abszolút nem kötött le. Kicsit unalmas volt.

Artemisia   2017. 12. 28.

Nem találták el a hangulatot,sem az egyensúlyt a horror és a vígjáték elemei között, számomra nem jött át a humor, alig-alig voltak igazán vicces helyzetek.A történet kiszámítható, a film végi harc túl meseszerű volt. A képi világ egész jó, a Michelle Pheiffer és Johnny Depp remekül alakított.Eva Grenn játéka is rendben volt, csak eltúlzott, giccses karaktert kapott.Egyszer nézhető alkotás.

indingo   2017. 04. 18.

Szokásos látványú Tim Burton film egy kis Johnny Depp-vel. Olyan Addams Family hangulata lett tőle az embernek, egy új köntösbe burkolva. A története középszerű.

dittee   2015. 12. 27.

Érdekes film az egy biztos. A humora egyszerűen tökéletes, a történet is jòl sikerült, de valamiért szàmomra nem volt kerek... A színészek nagyon jók, Johnny Deep kivàló színész, ezt itt is bizonyítja.

Lonka   2017. 07. 25.

Nekem eléggé bejött a film, főleg a látvány ami nagyon hangsúlyosra és megjegyezhetőre sikeredett és ez megkülönbözteti a hasonló filmektől. JOhnny Deppnek ezer arca van.

Johnny Depp

Eva Green szőke hajjal látható a filmben, ami az eredeti hajszíne.

(Artemisia )

Johnny Depp - Helena Bonham Carter 5. közös filmje.

(dulkap )

A film készítési költsége 150 millió dollár volt, a kritikusoktól vegyes értékeléseket kapott.

(Mavil )