Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Enikő385173   2021. 01. 13.

Imádom.❤️

Artemisia   2017. 12. 28.

Nem találták el a hangulatot,sem az egyensúlyt a horror és a vígjáték elemei között, számomra nem jött át a humor, alig-alig voltak igazán vicces helyzetek.A történet kiszámítható, a film végi harc túl meseszerű volt. A képi világ egész jó, a Michel... több»

hp   2020. 08. 18.

Tim Burton pályafutását már kezdetektől követem, és nehezen tudom megmondani, mi változott, de mintha egyre jobban elveszne a filmjeiből az a varázs, ami egykor jellemezte. És ez a 'varázsvesztés' éppúgy igaz Johnny Deppre is. Kíváncsian vártam annak... több»

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

A szereplők és a rendező által sokkal többet vártam a filmtől, de engem abszolút nem kötött le. Kicsit unalmas volt.

indingo   2017. 04. 18.

Szokásos látványú Tim Burton film egy kis Johnny Depp-vel. Olyan Addams Family hangulata lett tőle az embernek, egy új köntösbe burkolva. A története középszerű.

dailyfilmsan   2019. 04. 29.

Jonny Depp egy nem igazán jó filmje az Éjsötét árnyék. Hangulatos, és jól ábrázolja a 60-70-es évek stílusát, de ennyi. A vámpírkultusz kupac egyik darabja lett ez a film is, és nem a kupac tetejére tehető értékes darab. A nagy nevek nem segítettek t... több»

Sabnock Sanatory   2020. 08. 17.

Tim Burton egy látványos, vicces, néhol kissé morbid fantasyje. Nem túl izmos a történet, de ezt azért megsegíti és nagyban feltornázza Eva Green és Jonny Depp szuper játéka. Jó, hogy vámpíros film, de nekem Pfeiffer is szinte kortalan, még ma is bitang jó nő.

Johnny Depp

Eva Green szőke hajjal látható a filmben, ami az eredeti hajszíne.

(Artemisia )

Johnny Depp és Helena Bonham Carter 5. közös filmje.

A film készítési költsége 150 millió dollár volt, a kritikusoktól vegyes értékeléseket kapott.

(Mavil)

A szellem Josette alakját a víz alatt rögzítették.

(Mavil)

Jonathan Fridnek ez volt az utolsó munkája.

(Mavil)

Johny Depp és Tim Burton 8. közös filmje.

A film alapjául Lara Parker regénye szolgált, mely magyarul Angelique hagyatéka címmel jelent meg.

Tim Burton nyolcadik filmje Johnny Depp-pel, a hetedik Helena Bonham Carterrel, az ötödik Christopher Lee-vel, és a második Michelle Pfeifferrel.

(Menyét Ibolya)

Johnny Depp 70kg-ra fogyott a film kedvéért.

(ZeroHero)

Az eddigi Dark Shadows-adaptációkban (a tévésorozatokat is beleértve) összesen négy farkasember szerepelt, de Burton filmjében tűnik fel először nőneműként.