Zombibarátnő

Zombibarátnő

Life After Beth

Zach arra eszmél, hogy elhunyt barátnője visszatért a halálból. Azonban szép lassan rájön, hogy már nem ugyanaz az ember, aki volt.

(dulkap)

Rendező: Jeff Baena
Író: Jeff Baena
Premier: 2014.01.19.
Cheryl Hines
Cheryl Hines

2024.02.17 Török389133

Alig 1-2 poén van csak benne, és nagyon unalmas az egész.

Kellemes film,jó színészekkel,és egy kedves,vicces,komikus történet.Egy igazi black comedy,ami odaragasztja a nézőt a képernyő elé!Mindenképpen ajánlott a műfaj kedvelőinek,hiszen tökéletes kikapcsolódást nyújt.

2018.08.27 jake_green

Igazán kellemes horror-paródia. Bár egyszernézős ettől függetlenül nálam bejön a fekete-humor :D Bár a "What we do in shadows" vagy a "Lesbian vampire killers" nyomába se érhet, de igyekszik nagyon és ez pzitívum.

2018.08.27 Minka

Szerintem méltatlanul alul értékelt film, pedig igazán egyedi humorral és nagyon jó színészekkel készítették el! Ha valaki egy könnyed, vicces és szórakoztató filmre vágyna, akkor ezt biztos, hogy bátran ajánlanám!

2023.06.30 Rics

Jókat nevettem azért rajta.

A film összbevétele 274 717 dollár volt (imdb.com).

A film vége felé Beth (Aubrey Plaza) Andyvel beszél telefonon, ami egy egyértelmű utalás a Városfejlesztési osztály (2009) című filmre, amiben Chris Pratt játszotta a férjét, akit Andynek hívtak. Szerző: rbernadett

Értékelés: 5.5/10
(2016. 05. 15.)
Life After Beth
Rohadtul unalmas, ritmustalan, száraz és fárasztó filmmel állunk szemben. Álláspontom szerint csak egy igen szűk nézői réteg, mondjuk néhány filmelmélet szakos bölcsész hallgató fogja élvezni ezt a mozit. 5,5/10 Több