Démonok éjszakája 2

Démonok éjszakája 2

Night of the Demons 2
Turon

A fiatalok egy kísértetházban rendeznek Halloween bulit. Angela, a Pokol hercegnője vérfagyasztó versenyre hívja ki őket. Végül csak egy apáca marad talpon...

Forgatókönyvíró: Joe Augustyn, James Penzi
Premier: 1994.05.13.

2024.03.02 Interfectorem Sabnock

Jobb, mint az első!

VHS-korszak nagy filmje, ami még ma is megdobogtatja a szívemet... Így elővettem, este, csendben megnéztem, és nem csalódtam egy kockájában sem... Ennek a résznek a forgatókönyvét Joe Augustyn és James Penzi írták, a rendező pedig Brian Trenchard-Smi... Teljes kritika

2023.08.01 Jocpappa

Ugyanaz, mint az előző rész, de itt már mókásabbra van véve a figura. Még több csöcs, még több kergetőzés, még tipikusabb tinédzserek. A humor miatt kicsit már fárasztó, csak a csöcsök és a maszkmesteri munka miatt volt értelme megnézni.

2017.11.28 BoBamburg

Igazán jó horror, nekem jobban is tetszett mint az első része. Kellőkép vicces és szórakoztató, maszkírozás is teljesen jó és a történet is rendben.

2020.01.13 Owotonor

Első része sem különb oly bár folytatásánál stílusra - bár ez szimpatikusabb. Vetkőző pucér csajok díszes felvonultatása - maszlagos kissé butuskás körítés fiatalosan bulizásra szabottan. Sportos jelenetek - halálian vicces kosaras technikák - trükkö... Több

2015.05.11 trinagl

Néhány komikusnak mondható jelenetet leszámítva egészen nézhető film. Félni nem igazán lehet rajta, nem ijesztő, inkább jópofa a hangulata. Sok helyen ugyan inkább nevetséges, mint vicces, ennek ellenére én jól szórakoztam.

A filmet eredetileg kizárólag videóra készítették, viszont két hétig, a forgalmazó egyes mozikban mégis bemutatták a kész filmet, mielőtt kiadták volna videókazettán.Szerző: Kóborló

A filmbéli Angelát alakító Amelia Kinkade színésznő mindhárom Démonok éjszakája részében eljátszotta Angela karakterét. Viszont mindhárom alkalommal a démoni külsejénél a hangját egy férfi színész szolgáltatta, méghozzá James W. Quinn.Szerző: Kóborló

A filmbéli Shirleyt alakító Zoe Trilling (1966–2023) és a filmbéli Melissát alakító Merle Kennedy színésznők elvállaltak egy-egy apróbb szerepet a film rendezőjének, Brian Trenchard-Smith-nek az 1995-ös Gyilkos kobold 3. filmjében, de végül a szerepüket kivágták a kész filmből.Szerző: Kóborló

A filmbéli Bibi-t alakító Cristi Harris színésznőnek egy olyan forgatókönyvet küldtek, amiben nem szerepelt szexjelenet. Amikor Cristi Harris megtudta, hogy mégis lesz efféle jelenete, nem akarta elvállalni, de végül a rendező sikeresen meggyőzte arról a színésznőt, hogy csak rövid vágásokból fog mindez állni. Szerző: Kóborló

Egyes démoni angelás képsorokat az első részből újra felhasználtak ebben a részben.Szerző: Kóborló