Démonok éjszakája

Démonok éjszakája

Night of the Demons

Angela Halloween alkalmából partit szervez barátainak. A helyszín a várostól távol eső elhagyatott ház, amelyben évek óta nem járt senki. A buli elkezdődik és a sötét éjszakában valami életre kel. Egy sötét erő az, mely előhívja a gonosz démonokat rejtekeikből. Egyetlen céljuk van a pokoli… Több

Rendező: Kevin Tenney
Író: Joe Augustyn
Premier: 1988.04.27.

2023.08.01 Jocpappa

10/7

Klasszikus '80-as évek. Szellemház, tinik, csöcsök, jó maszkok, kergetőzés. A hideg kirázott ezektől a démonmaszkoktól. Teljesen rendben van, lehet rajta szórakozni.

2017.11.25 BoBamburg

Klasszik 80'as évek démonos horrorja. Műfaj kedvelőinek mindenképp ajánlott egyszeri megtekintésre :)

2017.10.15 Lamboh

Mindenben átlagos, de minden működik benne annyira, hogy élvezetes legyen. Többet nevettem rajta mint akartam, néha még kicsit kínosan is éreztem magam emiatt.

2022.11.02 Kóborló

Halloweeni parti, démonokkal

Valamikor még évekkel ezelőtt volt szerencsém ehhez az alkotáshoz, így időszerűnek éreztem (főleg így a halloweeni időszak horrorfilmes felhozatala mellett), hogy egy újranézés erejéig elővegyem a Démonok éjszakája című filmet, amely első megtekintés... Teljes kritika

Egy igazi,nyolcvanas évekbeli B-movie.Vajon mit takarhatott a script?Nagyjából semmit.Fiatalok uzsgyi be egy elhagyatott házba,majd megjönnek a démon cimbik,és kezdődik az eszelős öldöklés.A taljánoknak ez a műfaj sokkal jobban ment.A maszkok sem túl ijesztőek.

A forgatást 1987. április 8-án kezdték meg és 1987. május 31-én fejezték be.Szerző: Kóborló

A filmbéli Angelát alakító Amelia Kinkade színésznő egy interjú során elmesélte, hogy azért vállalta ezt a szerepet a forgatókönyvből, mert ennek a karakternek nem kellett meztelen jeleneteket felvenni a forgatás során.Szerző: Kóborló

A film forgatása alatt több alternatív címet is használtak, ilyen volt például a Halloween Party, vagy a Demon Boogie.Szerző: Kóborló

A filmbéli Judy-t alakító Cathy Podewell színésznő a forgatás előtt pincérnőként dolgozott és a színészetet nem tanulta iskolában.Szerző: Kóborló