Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Owotonor   2019. 02. 01.

Pókfóbiásként néztem így elég ijesztő volt, de a humorosabb felfogása a filmnek oldotta bennem a feszültséget, jól szórakoztam rajta, de még egyszer azért nem nézném meg.

HercegPeter   2016. 12. 27.

Látszik, hogy nem mai film és alacsonyabb költségvetésből készült, de ezzel együtt is jó kis hidegrázós film. Aki nem kedveli a pókokat, az ne nézze meg, mert nem alszik majd napokig. A vígjáték jelzőt nem tenném ide, maximum egy-két megmosolyogtató ... több»

Sabnock Sanatory   2018. 08. 22.

Jeff Daniels vezetésével egy szuper kis produkció....igen, amikor először láttam, akkor hihetetlenül féltem egy ideig a pókoktól. Kellemes csalódás, hiszen nemrégen néztem újból, és érdekes, de most is tetszett!!! :) Jó mozi, ajánlott kategória!

respect the movies   2018. 02. 26.

Szerintem jó film volt! Tényleg nem egy mai film, de szerintem simán élvezhető még a mai szemmel is! Talán azért is mert a filmben nem használtak számítógépes effekteket és elég minimális olyan jelenet volt, amiben a pókok mozgását bábokkal oldották ... több»

A filmben elhangzik egy olyan mondat, miszerint ezek a pókok egy elszigetelt ökoszisztéma alapján csoportokban élnek, mint a hangyák és a méhek! A valóságban a pókok magányosan élnek és csak nagyon kevés fajtája képes alkotni csoportokat!

(respect the movies)

Az anyapók több mozgását a korszak legfejlettebb animatronikus eljárással készítették el!

(respect the movies)

A filmben látható anyapók, egy madárfogyasztó tarantula volt!

(respect the movies)

A filmben nagy számban megjelenő pókok, egy Új-Zélandon élő emberre ártalmatlan faj, az Avondale nevű pókfajta!

(respect the movies)

Egy szó mint száz, lehetnek a filmben elképesztő baromságok, mindettől függetlenül egy piszkosul szórakoztató, simán többször újranézhető darabja a klasszikus filmes vonalnak. A konklúziójában pedig tanúi lehetünk egy irtó parás jelenetnek, melyben a doki leszámol a nyolclábúakkal! Hogy én mennyit paráztam ezen a jeleneten, szinte hihetetlen, még manapság is van bennem egyfajta félsz a jelenet alatt. több»