Démonok éjszakája

Night of the Demons

A forgatást 1987. április 8-án kezdték meg és 1987. május 31-én fejezték be.Szerző: Kóborló

A filmbéli Angelát alakító Amelia Kinkade színésznő egy interjú során elmesélte, hogy azért vállalta ezt a szerepet a forgatókönyvből, mert ennek a karakternek nem kellett meztelen jeleneteket felvenni a forgatás során.Szerző: Kóborló

A film forgatása alatt több alternatív címet is használtak, ilyen volt például a Halloween Party, vagy a Demon Boogie.Szerző: Kóborló

A filmbéli Judy-t alakító Cathy Podewell színésznő a forgatás előtt pincérnőként dolgozott és a színészetet nem tanulta iskolában.Szerző: Kóborló

A Suzanne-t alakító Linnea Quigley színésznő eleinte nem akarta elvállalni a szerepet, ugyanis túl öregnek érezte magát erre a szerepre, végül az ügynökének sikerült meggyőznie az ellenkezőjéről. Szerző: Kóborló

A film fő helyszínéül szolgáló elhagyatott házat a forgatás után lebontották és egy szupermarket épült a helyére.Szerző: Kóborló

A filmbéli Suzanne-t alakító Linnea Quigley színésznő a film forgatása alatt ismerkedett meg Steve Johnsonnal, aki a film speciális effektjeit készítette, akivel később össze is házasodtak.Szerző: Kóborló

A film főhősnőjét alakító Cathy Podewell színésznőnek ez volt az első egész estés filmszerepe.Szerző: Kóborló