Gyilkos kobold 2.

Gyilkos kobold 2.

Leprechaun 2

Írországban, Killarney erdeiben él a gyilkos kobold, akinek minden vágya, hogy feleséget szerezzen. Erre ezer évente csak egyszer van lehetõsége - de amikor meggátolják ebben, nem tehet mást, mint hogy ismét vár újabb ezer esztendõt. Most elérkezett a várva várt nap, a kobold az ezer évvel korábban kiszemelt lány egyik távoli leszármazottjára vet szemet - Amerikában.

Forgatókönyvíró: Mark Jones
Premier: 1994.04.08.
Több

2020.03.16 Kóborló

Szerelem kobold módra

Az 1993-ban bemutatott Leprechaun – idehaza Gyilkos kobold vagy A törpe bosszúja címen vált ismertté – egy szórakoztató horrorkomédia volt. Alacsony költségvetésének (ami mindössze 900 000 dollár volt) hála kimondottan jól teljesített az amerikai moz... Teljes kritika

2018.11.10 BoBamburg

Igazi alúlértékelt trash gyöngyszem. Az előző részhez képest kissé gyengébben teljesít, de még így is egy szerethető és élvezhető darab. Karakterek ismét jól el lettek találva, történet rendben van, gyilkosságok jópofák. Soha rosszabbat :,)

2018.03.01 respect the movies

Szerintem egy szerethető és szórakoztató kis film volt! Valahogy sosem volt a kedvencem a Gyilkos kobold sorozat, sőt régebben még emlékszem hogy nemes egyszerűséggel nem is tetszett, de van az a közmondás: hogy az idő sok mindent megszépít, idővel! ... Több

2016.03.01 Csiricsáré

Lehet hogy én kezdek egyre furcsább lenni,mert régen nem, de most tetszett a film. Egészen jókat mulattam rajta, egyetlen percig sem kell komolyan venni. A harmadik rész még poénosabb!

A megjelenése idején a filmet ellátták egy alternatív címmel is: Egy házasság, sok temetés.Szerző: Kóborló

Ez a rész az egyetlen a szériából, ami történetileg Szent Patrik napon játszódik.Szerző: Kóborló

A koboldot alakító Warwick Davis az egyetlen szereplő, aki az első rész után, szerepet kapott a folytatásban!Szerző: respect the movies

A Gyilkos kobold második része volt anno az utolsó, amit mozikban is bemutattak, a többi már csak VHS és DVD megjelenést kapott!Szerző: respect the movies