Gyilkos kobold 5.

Gyilkos kobold 5.

Leprechaun in the Hood

Arról suttognak, hogy egy szörny garázdálkodik, főleg asszonyokat és gyerekeket visz el, már legalább száz áldozatot marcangolt szét.

(alexxx)

Rendező: Rob Spera
Premier: 2000.03.28.
Több

2020.04.12 Kóborló

A zeneipar koboldja

Azt gondolom, hogy aki az 1993-ban bemutatott Gyilkos kobold után tovább folytatta eme horror-komédia szériát, és nem adta fel, annak mindig egy üde színfolt lesz, egy soron következő Leprechaun-film. Ezzel valahogy én is így voltam. Lehet szidni, l... Teljes kritika

2017.12.27 Deku

Igazán kis szerethető hangulatot teremt a történet és a karakterek is egész rendben voltak. Végtelenül jól szórakoztam a film alatt nagyon érdekes volt ebből a szemszögből.

2018.12.17 BoBamburg

Gettó kobold

Nem gondoltam volna, de az első rész után, talán ez volt a második legjobb epizód. Legalábbis számomra az egyik legszórakoztatóbb, az biztos. Történet változatlan, kedvenc koboldunk újra az aranya után indul, amit Ice Cube csent el tőle, és egyenesen a gettóba vezet az útja. Poénok jók voltak, a film sokszor gagyi, de szerethetően, és hát egy trashfilm ötödik részétől nem is várom el a precizitást. Mondjuk a széfre figyelhettek volna, hisz a második részbe kiderült, hogy az öntött vas széf meggátolja a koboldot a varázserejének használatában. De ennyi baj legyen.

2018.03.10 respect the movies

Szerintem gyenge film volt! Nem tudom, hogy pontosan mi is volt az, ami miatt ezt a részt tartom az eddigi öt megtekintett rész közül a leggyengébbnek, hisz ez a rész legalább nem volt annyira kakukktojás mint mondjuk a negyedik rész! Ebben a részben... Több

2014.10.08 philboy

Szerintem az ötödik rész jobban sült el mint a negyedik. Ez kissé az átlag alá süllyedt. Van ebben is minden, kapzsi kobold, és kiegészül néhány feka rapperrel, és van Las Vegas és ...mudafaka yeah...Ennyi.

Az ismert rapper, Coolio is szerepelt a filmben, de a jelenetét végül kivágták, és csak egy pillanatra látható a kész filmben.Szerző: Kóborló

A filmben szereplő Warwick Davis, A. T. Montgomery és Ice-T is készített zenét a filmhez.Szerző: Kóborló

Ez volt az első olyan rész, ahol a koboldot nem pusztították el a film végén.Szerző: Kóborló

A film dvd-s megjelenését Amerikában Szent Patrik naphoz kötötték.Szerző: Kóborló

Ez a rész volt az utolsó, amit a Trimark stúdió adott ki. A hatodik részt már a Lions Gate stúdiónak "köszönhetjük".Szerző: respect the movies