A szörnycsapat (1987)

The Monster Squad

Edeske   2016. 06. 16.

Nem igazán jött át a film. A sztorija is lapos, nem adott újdonságot, unatkoztam a filmen. A szereplők alakítása sem túl profi, nem tudtam beleélni magam.

Mr. Zero   2015. 09. 01.

Szerintem egész jó film volt. Kissé esetlennek tűnt a történet egy két apróbb helyen. De ettől függetlenül szerintem nagyon rendben volt. Látványra semmi panasz nem lehet a zene szintén tuti. Így hát nekem pozitív élmény volt.

Összegezve tehát, még egy kétezres évek után is viszonylag szórakoztató másfél órát kapunk, csak el kell engednünk a horror-produkciókkal kapcsolatos összes elvárásunkat, és főleg a komolyságot; újra át kell vedleni kamaszba, és élvezni a retro-mókázást! több»