Törjön ki a frász!

Törjön ki a frász!

The Frighteners
JRD

Frank Bannister kisstílű szélhámos, aki az emberek félelmét kihasználva akar meggazdagodni. Partnerei tökéletesek ehhez a munkához: olcsón dolgoznak, szolgálatkészek és halottak! A három csirkefogó kísértet segítségével Frank, mint szellemirtó jól megszedi magát.… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Új-Zéland
Premier (HU): 1997.11.13.

2023.04.25 Gamehun638

Ez az a film, amit sose tudtam hova tenni. Sötétebb téma, nem egy átlagos film. Elég elvont dolgokkal operál. Többször láttam, de nem átlag nézőnek való az biztos.

Atyavilág.Ez mekkora über gagyi,amivel csak felbosszantottam magam.Michael J. Fox egy "ZS" kategóriás színész,és itt is sikeresen végigbénázta a filmet.Unalmas,és semmilyen,besorolhatatlan kategóriájú mozi.Horrornak,thrillernek,misztikus filmnek nevetséges,vígjátéknak humor nélküli.

2022.09.01 JRD

Michael J. Fox és a szellemek. Egy imádnivaló kisfiús kinézettel rendelkező színész (aki ekkor már a Parkinson kórral küszködött) és az ő kísértetei és biznisze... A történet szerint Frank Bannister egy szellemlátó spiritiszta okkult nyomozó (egy aut... Több

2018.10.21 Norbert93

Hogy ez mekkora nagy film volt mikor először láttam. Nem egy tipikus horror és nem is vígjáték, de Peter Jackson rendezésében és Michael J. Fox főszereplésével egy kiváló 90es évek beli darabnak néz elébe az ember ha leül a film mellé. Egyszerű és s... Több

2018.09.18 thejoker

Horrornak semmiképpen nem mondanám, de vígjátéknak jó. A kaszás jól meg lett csinálva legalább egy minimális félelmet lehetett volna vele alkotni, de sajnos nem tudták összehozni.

Az eredeti elképzelés szerint a film a Mesék a kriptából (1989) című sorozat része lett volna, de Robert Zemeckis (producer) annyira szerette ezt a történetet, hogy önálló filmként szerette volna látni. Szerző: rbernadett

Danny Elfmant annyira lenyűgözte Peter Jackson korábbi filmje a Mennyei teremtmények (1994), hogy felajánlotta, hogy elkészít egy albumot Jackson valamelyik későbbi filmjéhez és úgy írt alá ehhez a filmhez, hogy azt sem tudta miről szól. Szerző: rbernadett

Új Zéland-i helyszínen forgattak, amikor Michael J. Fox úgy döntött, hogy eleget volt már távol a családjától filmezés miatt, ezért visszatér a tévéképernyőre. Ekkor vállalt szerepet a Kerge város című sitcomban.Szerző: rbernadett

Frank Bannister szerepére senki más nem került szóba csak Michael J. Fox. Amikor Peter Jackson és Fran Walsh találkoztak Robert Zemeckis-szel és akkor jött fel a színész neve. Jacksonnak tetszett az ötlet, ezért elküldték a forgatókönyvet Foxnak. Szerző: rbernadett