Törjön ki a frász!

The Frighteners

2023.04.25 Gamehun638

Ez az a film, amit sose tudtam hova tenni. Sötétebb téma, nem egy átlagos film. Elég elvont dolgokkal operál. Többször láttam, de nem átlag nézőnek való az biztos.

Atyavilág.Ez mekkora über gagyi,amivel csak felbosszantottam magam.Michael J. Fox egy "ZS" kategóriás színész,és itt is sikeresen végigbénázta a filmet.Unalmas,és semmilyen,besorolhatatlan kategóriájú mozi.Horrornak,thrillernek,misztikus filmnek nevetséges,vígjátéknak humor nélküli.

2022.09.01 JRD

Michael J. Fox és a szellemek. Egy imádnivaló kisfiús kinézettel rendelkező színész (aki ekkor már a Parkinson kórral küszködött) és az ő kísértetei és biznisze... A történet szerint Frank Bannister egy szellemlátó spiritiszta okkult nyomozó (egy aut... Több

2018.10.21 Norbert93

Hogy ez mekkora nagy film volt mikor először láttam. Nem egy tipikus horror és nem is vígjáték, de Peter Jackson rendezésében és Michael J. Fox főszereplésével egy kiváló 90es évek beli darabnak néz elébe az ember ha leül a film mellé. Egyszerű és s... Több

2018.09.18 thejoker

Horrornak semmiképpen nem mondanám, de vígjátéknak jó. A kaszás jól meg lett csinálva legalább egy minimális félelmet lehetett volna vele alkotni, de sajnos nem tudták összehozni.

2015.05.04 titra

A borítón lévő képtől valóban félnék, de a filmtől nem. Nem mondanám tipikus horrornak, emiatt nem érdemes kihagyni. Szerintem nagyszerű vígjáték, és izgalmas a sorozatgyilkosság is benne.

2018.09.18 Timo93

Egy igazi remek horror vígjáték Peter Jackson rendezésében. Michael J. Fox remek volt, az egész filmben, átélte kellően a szerepet, végig megvolt a fején a "keseredett ember arc". Egy megfelelően humoros és borzogató film, végig leköti az embert.

2015.02.08 mesterjani

Remek film PJ-től a Gyűrűk Ura előttről. Fekete humort és a rettegést szépen vegyíti.