Jól áll neki a halál

Death Becomes Her

2023.08.19 Ergit

Nagyon jó színészi alakítások! A történet életből merítve, csak kicsit meg van bolondítva egy kis örök élettel!

2017.09.14 Deku

Kételyeim melyek a film elején még voltak a film végére tökéletesen megerősödtek. Ezzel azt mondom, hogy nem ütötte meg a mércét. Egyszerűen nem adott olyan érzést, hogy ez megérje nekem.

Morbiditás, abszurditás jellemzi, és akkori modern technikai megoldások ezt a filmet. Nem rossz, de mindhárom színésznek vannak jobban sikerült filmjei. Persze érdemes megnézni!

2015.04.18 Yosihiro

A film nem egy szuper alakítás senki részéről viszont ahogy eljátszák az egészet és maga a történet mindenképpen egy kiemelkedő alkotás. Szerintem többször is meg lehet nézni csak nem annyira ragadnak meg a jelentek mint más klasszikusnál. Én ajánlom nézzétek meg mert érdemes ! Üdv Yosihiro

2015.09.08 rbernadett

A film sikerét elsősorban az adja, hogy annak idején, amikor bemutatták ezek a trükkök még nagyon újdonságnak számítottak. Véleményem szerint még most is simán megállják a helyüket, holott ma már nincs lehetetlen. A történet inkább a látványra hajt m... Több

2019.03.08 dailyfilmsan

Egyike azoknak a filmeknek amiket jó szívvel nézek meg. Nem unalmas és a maga módján bevonzza a hiú nézőket és rávilágít a szörnyű valóra hogy nem minden a tökéletesség. Van egy sajátos humora és Goldie Hawn és Meryl Streep nagyon jó párost alkotnak.... Több

2020.04.08 Timon

A műfaja miatt kicsit viszolyogtam tőle,de ettől még nem volt rossz.A trükkös oldala volt az ami igazán le tudott kötni benne,emellett még Merly Streep szerepe is jó volt. A történet nem volt igazán megragadó,de néhányszor simán nézhető. 10/8

2019.05.25 Ms. Akárki

Imádom egyik kedvenc Bruce Willis-es vígjátékom. Nagyon ötletes és meseszerű az egész történet és nem szűkölködik poénokból sem. Kicsit groteszk párszor de ez csak az előnyére válik. Meryl Streep és Goldie Hawn adja a sava-borsát a filmnek. Tökéletes kikapcsolódást nyújt mindig.

2023.03.11 drg0602

Jó kis film, amely ma már szerintem hatalmas nagy klasszikus. Bruce Willis, Meryl Streep és Goldie Hawn nagyon jó színészi teljesítményt nyújtanak az egész film alatt. Jó kis vígjáték. Mindenképpen érdemes bepótolni, mert kihagyhatatlan alkotás szerintem. Értékelés: 9/10

2019.03.31 Csillagpor

Igazi hamisíthatatlan klasszikus és unalomig ismételt 90-es évekbeli vígjáték, amilyenekért én rajongok. Bruce Willis, Meryl Streep, Goldie Hawn mind mind kimagasló színészek és itt még elég fiatalok is voltak. Nagyon izgalmas az alaptörténet a fiata... Több

2016.12.30 Potoczkie

Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a filmet, én magam már többször is láttam, szerencsére időnként a televízióban is adják. Meryl Streep viszi a pálmát. Felejthetetlen film, remek alakításokkal.

2016.03.01 Timejja

Gyermekkorom egyik kedvenc filmje. Nagyon kiforgatott, őrült karakterek, morbid humor és a szerepüket nagyon is jól hozó színészek, akik szinte önmaguk paródiájába mennek át. Bruce Willis-ről nem gondoltam volna, hogy egy ilyen bamba karaktert is jól... Több

2018.12.05 Vicuska

Imádom mindhárom színészt, ez egy nagyon jól sikerült vígjáték. Sokszor láttam már, bármikor szivesen megnézem, mindig ugyanúgy leköt. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni, persze nem kisgyerekekkel :D

2014.11.19 ordas

Szerintem annyira nem jó ez a film, mint amennyire a legtöbben nagyra tartják. Valamiért mindenki azt szokta mondani, hogy ez egy nagyon legendásan jó film, de szerintem kicsit inkább bugyuta. Persze meg lehet nézni egyszer, de ennyi.