Chucky ivadéka

Seed of Chucky

A 2019-ben mozikba küldött Gyerekjáték remake előtt ez volt az utolsó rész, amit a mozikban is bemutattak.Szerző: Kóborló

A film egyes jeleneteivel olyan klasszikus filmek előtt tiszteleg, mint az 1960-as Psycho, vagy az 1980-as Ragyogás.Szerző: Kóborló

A film készítői felvették a kapcsolatot az első Gyerekjáték detektívét alakító Chris Sarandonnal, hogy szerepeljen ebben a részben. Végül ezt a felkérést a színész nem tudta vállalni egyéb tévés elfoglaltságai miatt.Szerző: Kóborló

Quentine Tarantinonak felajánlották azt a szerepet, amit végül a filmben Redman játszott el.Szerző: Kóborló

A filmet 12M $-ból forgatták le Kaliforniában és Romániában.Szerző: dulkap

Joe Pantoliano neve is felmerül arra a szerepre, amit végül Redman játszott el.Szerző: dulkap

A filmben összesen 12-en halnak meg.Szerző: dulkap

A sorozat egyetlen része, amiben nem hangzik el Chucky teljes neve, Charles Lee Ray.Szerző: dulkap

A Rogue Pictures első filmje volt.Szerző: dulkap

Jason Flemyng azt nyilatkozta egyszer, hogy ha egy film törölhetne a filmográfiájából, akkor az a Chucky ivadéka lenne. "Romániában, mikulásnak öltözve egy játékbaba legyilkolt és én csak arra tudtam gondolni, hogy mit csináltam rosszul az életben."Szerző: dulkap