Chucky ivadéka

Seed of Chucky

2022.09.02 JRD

Annyira idióta film, annyira horror-vígjáték, hogy csak na. Chucky gyermeke, mint az erőszakot megvető jófiú. Csúcs! Hiába... van amikor az alma rohadt messze esik a fájától. Vagy még sem? Nézd meg és megtudod! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2020.04.11 Kóborló

Családegyesítés

Az 1998-ban bemutatott Chucky menyasszonyával a Gyerekjáték-szériát erőteljesen eltolták a humor irányába, így némiképp kevesebb horrorelemet kaptunk, mint a széria első három résznél, de a stílusváltás sikeres volt. Talán az első Gyerekjáték-film ut... Teljes kritika

2016.02.13 Balint

Engem a Rémálom 5-re emlékeztetett ezzel a film a filmben kombinációval, de remekül utal vissza a klasszikus Universal filmekre, és nagyon hangulatos lett a végén a stáblista is ;)

2017.12.30 BoBamburg

Előző részeknél kicsit gyengébb lett (habár szerintem eddig a harmadik rész volt a leggyengébb), de vállalható darab.

2021.06.27 Kósa Bence

Ez egy bűnös élvezet. Nyilván nem egy filmremek, de egy szórakoztató horror-vígjáték. Chucky beszólásai a legjobbak.

2018.01.20 Sheeny004

Vége lett a filmnek és annyit kérdeztem páromtól: "Ez meg mi a fene volt???" Ennyire egy elmebeteg filmet ritkán lehet látni. Folyton csak a gyilkolás ment, oké sorozatgyilkos baba de kérem... ez valami rémes volt, akinek nincs kötélből az idegei ne nézze meg. A film "lényege" 'öljünk meg mindenkit' :/

2015.11.18 TPetty

Utáltam ezt a filmet, szerintem minden idők egyik legborzalmasabb, legelmebetegebb és legrosszabb filmje. És most finom voltam.