Gyerekjáték 2.

Grace Zabriskie
Christine Elise
Gerrit Graham
Alex Vincent

Chucky visszatért! A sátáni mosolyú gyilkos baba életre kel az új fejezetben, amely elmeséli azt az ádáz küzdelmet, amit a kis Andy Barclay folytat a démoni babával szemben. Chucky az árvaházban áldozata nyomára bukkan, s a kisfiú lelkét akarja megszerezni magának...

Rendező: John Lafia
Író: Don Mancini
Forgatókönyvíró: Don Mancini
Premier (HU): 1991.09.01.
Több

2020.08.30 Interfectorem Sabnock

Nem értettem,és most sem a koncepciót.Semmi félelmetes sincs a filmben,talán a zene,ami rendben van,de hogy egy ilyen kis műanyag baba mennyi bajt okoz,és nem lehet elpusztítani,hát ez nevetséges!Ráadásul a színészek is idegesítőek voltak.

2020.03.15 Kóborló

a nap véleménye

A gyilkos baba visszatér

Nem kellett sokat várni, hogy a gyilkos hajlamú, megszállott baba, Chucky újra visszatérjen, és ott folytassa tevékenykedését, ahol az előző részben meggátolták benne. Az első Gyerekjáték film nem lett egy rossz alkotás, mondhatni sok olyan pillanata... Teljes kritika

2019.07.13 indingo

Igazi kis retro horror, még is kenterbe veri a maiakat. Remek hangulatot tud teremteni. Habár badarság a története, mégis valóságosnak tűnik.

2017.12.20 BoBamburg

Egy icipicit gyengébb lett, mint az előző rész, de még így is egy szuper film :D Jól hozza a korra jellemzőket.

2017.10.20 Bazzzsi

Ritka ronda ez a Chuky baba, de maga a története kedvelhető. Az első rész nekem jobban tetszik, de ez se rossz, bár nem igaz, hogy nem lehet elintézni a kis nyamvadtat.

Brad Dourif, aki Chucky hangját szolgáltatta, nagyon kevés alkalommal tartózkodott a forgatáson, ezért a hangját utómunkálatokkal illesztették Chucky jeleneteihez.Szerző: Kóborló

Ez volt az első Gyerekjáték film, amit az Universal stúdió mutatott be, míg az első rész az MGM United Artists gondozásában került bemutatásra. Szerző: Kóborló

A filmet 1990 november második hetén mutatták be, és az amerikai box-office lista első helyén nyitott.Szerző: Kóborló

A film költségvetése 13 millió dollár volt, amit a bemutatója nyitóhétvégéjén majdnem egyből vissza is termelt.Szerző: Kóborló