Gyerekjáték 2.

Child's Play 2

2020.08.30 Interfectorem Sabnock

Nem értettem,és most sem a koncepciót.Semmi félelmetes sincs a filmben,talán a zene,ami rendben van,de hogy egy ilyen kis műanyag baba mennyi bajt okoz,és nem lehet elpusztítani,hát ez nevetséges!Ráadásul a színészek is idegesítőek voltak.

2020.03.15 Kóborló

a nap véleménye

A gyilkos baba visszatér

Nem kellett sokat várni, hogy a gyilkos hajlamú, megszállott baba, Chucky újra visszatérjen, és ott folytassa tevékenykedését, ahol az előző részben meggátolták benne. Az első Gyerekjáték film nem lett egy rossz alkotás, mondhatni sok olyan pillanata... Teljes kritika

2019.07.13 indingo

Igazi kis retro horror, még is kenterbe veri a maiakat. Remek hangulatot tud teremteni. Habár badarság a története, mégis valóságosnak tűnik.

2017.12.20 BoBamburg

Egy icipicit gyengébb lett, mint az előző rész, de még így is egy szuper film :D Jól hozza a korra jellemzőket.

2017.10.20 Bazzzsi

Ritka ronda ez a Chuky baba, de maga a története kedvelhető. Az első rész nekem jobban tetszik, de ez se rossz, bár nem igaz, hogy nem lehet elintézni a kis nyamvadtat.

2019.02.14 Filmdoki

a nap véleménye

Játékos baba

Chucky első ténykedése sikeres volt, a United Artists pedig már zöld utat adott a folytatásnak, mikor a céget felvásárolták, az új tulaj pedig igen gyorsan kijelentette: Nem igazán szeretne horrorfilmekkel foglalkozni. A jogokat így eladták, a szeren... Teljes kritika

2019.02.12 Owotonor

Az első résznél nem volt jobb, viszont játékos hangulatban ez volt a jobb, a játéküzem nagyon kellemes kis helyszín volt a filmben, egy jól sikerült folytatás lett szerencsére.

2016.02.13 Balint

Méltó folytatása az első résznek, pörgősebb, keményebb, viccesebb, itt már kezd kiforrani Chuky igazi karaktere ;)

Nagyszerű folytatás lett, egyszerűen megunhatatlan ez a játék baba..mindig sírok a nevetéstől, mikor meglátom azt az idétlenül megformált képét, bár gondolom direkt így alakították.

2019.09.20 sorsugynok

A kevesebb néha több (lehetne)

A Gyerekjáték első része abszolút pozitív meglepetés volt. Remek érzékkel megírt, hangulatos, ügyes horrorfilm, mely a másfél órás játékidő alatt végig fenntartotta a figyelmet. Ezzel szemben a második rész elkövet minden olyan hibát, ami a folytatás... Teljes kritika