Filmdoki   2019. 02. 15.
Minden játék kimegy egyszer a divatból

Mint írtam a második résznél, a Universal a jogok megszerzése után rögtön két folytatást rendelt be. Chucky így nem csak 1990-ben, de egy évvel később is feltűnt a vásznakon. Az már más kérdés milyen minőségben. A második etap legyen bármennyire is bugyuta, valamiféle minőséget még tükröz. A harmadik rész ellenben hiába mutat fel ugyan olyan hülyeségeket, mint elődje, egyszerűen képtelen kompenzálni őket, ezáltal egy fáradt és vérgagyi produkció. A történet jó néhány évet ugrik előre. Andy folyamatosan nevelőszülőket vált és éberen figyel, nehogy "kedves barátja" újra feltűnjön. Aggodalma nem ok nélküli, ugyanis a Jófiú babákat gyártó üzem a Chucky körüli felhajtás lecsillapodását követően ú... több»

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Korábbi részek jobban tetszettek, valahogy már a hangulat nem a régi. A története kicsit erőltetett és sok minden kiszámítható volt benne, bár még így is ver egy-két mai horrort.

BoBamburg   2017. 12. 21.

Sajnos nem ér fel az előző két részhez minőségében. Történet ugyanaz, Chuky feltámad és megpróbálja elkapni Andyt, közbe pedig megöl pár másik embert... Meg én sajnáltam hogy nem ugyanaz a kis srác játszotta Andyt (persze itt a történet szerint eltelt 8 év - amit mondjuk nem értettem miért kellett ekkorát ugrani, mikor a valóságban csak 1 év telt el a két film között - ), nekem az szimpatikusabb volt.

Balint   2016. 02. 13.

Talán a sorozat leggyengébb része lett, ezt a katonai iskolát nem tudom ki találta ki, de még így is szerethető alkotás lett ;)

Travis Fine
Dakin Matthews